facebook

Ostatnia prosta okazji

Dodano: 01.11.2022

W tym roku na każdym etapie przedsprzedaży pozytywnie nas zaskakujecie. Szybkość, zwinność i perfekcyjny refleks. Widać, że trenujecie przed sezonem! Udało Wam się zgarnąć najlepsze okazje, ale kumple dopiero usłyszeli o szusowanku pod Orlicą? Możecie ich uspokoić, bo na dokładkę przygotowaliśmy kolejny etap przedsprzedaży. Zbierajcie ekipę, łapcie zniżki i wpadajcie na stoki. Tej zimy w Zielu, będzie się działo!

Dla wszystkich niezdecydowanych i tych, którzy lubią dawkować emocje, odpalamy trzeci etap przedsprzedaży. Od 1 listopada czekają na Was ostatnie zjazdy cenowe, podczas których złapiecie nawet do 20% zniżki. Kolejna odsłona rabatowego szału potrwa do końca miesiąca. Co najważniejsze, pula karnetów nie jest limitowana. Przepustki do śnieżnej krainy znajdziecie w sklepie internetowym na naszej stronie.

Na bis do 20% zniżki

Panie i panowie, chwila uwagi. Przed Wami listopadowy koncert rabatów. W programie prawdziwe gwiazdy, skipassy w kilku odsłonach — 2, 3 oraz 6-dniowe dostępne zarówno w wersji na dowolne dni sezonu narciarskiego, jak i następująco po sobie. Kurtyna w górę!

  • Pierwsze skrzypce gra karnet 6 dniowy na dowolne dni sezonu, wybierając tę opcję zgarniecie 20 % (słownie dwadzieścia procent) rabatu. Oznacza to, że zaoszczędzicie aż 166 zł!
  • skipassy 2-dniowy dzień po dniu oraz 3-dniowy na dowolne dni sezonu to wspaniały duet okazji – dzięki nim skorzystacie z 15% obniżki, czyli zapłacicie kolejno 42 zł i 65 zł mniej
  • dla podtrzymania harmonii mamy dla Was jeszcze karnety 6-dniowy dzień po dniu i 3-dniowy dzień po dniu, w tym przypadku możecie zaoszczędzić 10% w porównaniu do regularnych cen podczas sezonu.

Skipassy możecie zamówić z opcją dostawy do domu. Wtedy kurier, czy listonosz wręczy Wam karty, z którymi możecie się udać bezpośrednio do bramek. Trudno Was złapać pod jednym adresem? Nie ma sprawy, wybierzcie wtedy drugą opcję, czyli zakup vouchera. Z nim po przyjeździe do Zieleńca odbierzecie swój karnet w automacie przy Grapie G10.

Kto nie potrzebuje więcej zachęt, żeby wskoczyć w kombinezon i odliczać ostatnie tygodnie do zimowego szaleństwa pod Orlicą? Widzimy las rąk! Czekamy na Was z niecierpliwością i w tym czasie kończymy ostatnie przygotowania do sezonu 2022/2023.

Kierunek zima, cała naprzód!

Nie musicie czekać z aktywnościami do kolejnej wiosny, czy lata. Mówicie, że wolicie ciepłe miesiące? Mamy na to swoją teorię, nie poznaliście jeszcze zimy w Zieleńcu. Choć czasem konkretnie przymrozi, na stokach zawsze panuje gorąca atmosfera! W pakiecie regularne dostawy białego puchu, piękne panoramy dookoła, nowoczesna infrastruktura i niezwykły (mikro)klimat. Czego można chcieć więcej?!

Zieleniec Sport Arena to świetne miejsce zarówno na odpoczynek, jak i dawkę sportowych emocji. Tych tu z pewnością nie zabraknie, podobnie jak tras, możecie wybierać wśród 23 km zróżnicowanych zjazdów o różnym poziomie trudności. Szerokie, łagodne stoki sprawdzą się szczególnie dla wszystkich rozpoczynających przygodę z jedną, czy dwiema deskami.

Zacznij przygodę z nartami w Zieleńcu

Myślicie o podszlifowaniu techniki, a może chcecie, żeby Wasze dzieci zdobyły nowe umiejętności i postawiły pierwsze kroki na stoku? Dobrze trafiliście, Zieleniec to jedno z najlepszych miejsc do nauki jazdy na nartach, czy desce. Profesjonalna kadra, zróżnicowane trasy oraz 31 kolei i wyciągów są do Waszej dyspozycji.

Na miejscu znajdziecie szkoły nauki jazdy na nartach i snowboardzie, które prowadzą zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. O sprzęt też się nie martwcie. W lokalnych wypożyczalniach z utęsknieniem czekają na Was polerowane przez całe lato kaski i świeżo posmarowane narty. Załoga zawsze chętnie pomoże dopasować potrzebne akcesoria, tak by było wygodnie i stylowo! Ponadto młodzi adepci mogą sprawdzić swoje postępy już 28 grudnia podczas Pucharu Orlicy.

Przypominamy, że w nowym sezonie pod Orlicą zmienia się czas pracy Zieleniec Sport Arena. Z wyciągów i kolei skorzystacie od 9:00 do 20:00. Choć podwyżki cen prądu oraz świadomość istoty ograniczania zużycia energii elektrycznej skraca nocne jazdy o 1 godzinę, to nadal czeka na nas 11 godzin pełnych adrenaliny i dobrej zabawy

Odkopujcie rękawice z krańców szuflady, pakujcie plecaki i wpadajcie do Zieleniec Sport Arena już dzisiaj. Ziemia Kłodzka jest warta odkrywania o każdej porze roku.

Do zobaczenia!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: