facebook

Odpalamy przedsprzedaż karnetów!

Dodano: 12.09.2020

Tradycji musi stać się za dość. Choć do zimy jeszcze chwila pozostała, już teraz umożliwiamy Wam zakup karnetów na nowy sezon narciarski. Dlaczego warto skorzystać już teraz? Powodów jest przynajmniej kilka!

Po pierwsze i najważniejsze – bezpieczeństwo. Karnety możecie kupić w internecie, nie musicie nigdzie jechać i nikogo spotykać. Po zakupie zostaną one wysłane do Was na wskazany adres. Możecie je dodatkowo spersonalizować, dodając własne zdjęcie czy grafikę (tutaj pełna dowolność, więc zachęcamy do radosnej twórczości).

Po drugie dzięki zakupionym karnetom wcześniej, nie będziecie musieli się już o nic martwić przyjeżdżając na stok. Wysiadacie z auta czy skibusa, wpinacie narty i lecicie prosto na stok!

Po trzecie i w sumie również bardzo istotne – w przedsprzedaży możecie kupić karnety taniej. A jej pierwszej fazie – o wiele taniej!

Począwszy od 12 września, aż do wyczerpania limitów (ale też nie dłużej, niż do 30 września), rabaty sięgać będą nawet 30 procent – w tym przypadku mowa tu karnetach 3 i 6-dniowych na dowolne dni w trackie całego sezonu. Natomiast 25-procentowa zniżka obowiązywać będzie na wszystkie pozostałe rodzaje skipassów (2, 3 i 6-dniowy non stop).

Karnety są już dostępne w naszym sklepie internetowym:

Po nagle przerwanym sezonie 2019/2020 w marcu, na ten zbliżający czekamy z jeszcze większą niecierpliwością. Już dziś wiele się w naszym ośrodku dzieje – oprócz modernizacji, przeglądów i prac konserwacyjnych powstają także nowe rzeczy, o czym niebawem będzie Was informować. Zachęcamy Was także do rezerwowania noclegów – szczególnie na okres świąt czy zimowych ferii, bo w tych przypadkach wolnych miejsc w hotelach i pensjonatach bardzo szybko ubywa.

Pozostaje trzymać mocno kciuki za aurę – konkretne mrozy i przede wszystkim obfite opady śniegu i sezon będzie naprawdę udany! 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: