facebook

W Nowy Roku #szusowanko bez końca! 

Dodano: 01.01.2018

Witamy Was serdecznie w nowym, 2018 roku! Życzymy Wam, aby był on równie udany jak ten, który właśnie pożegnaliśmy. Albo nawet lepszy! Niech nam wszystkim nie zabraknie przede wszystkim śniegu i mrozu oraz wielu chwil, które możemy spędzić na narciarskich stokach. 

Okres świąteczno-noworoczny mamy za sobą. Piękny był to w naszej stacji czas. Jednak dzięki Waszej obecności, niezwykłej energii i atmosferze, którą udaje nam się wspólnie tworzyć, świątecznie jest w Zieleńcu praktycznie przez cały czas. Tym bardziej, że wszystkiemu sprzyja zimowa aura – bardzo dobre warunki na stokach utrzymują się u nas przecież nieprzerwanie od początku grudnia!

Począwszy od poniedziałku, 1 stycznia i oczywiście do końca tygodnia czynne będą w naszej stacji wszystkie koleje i wyciągi – start punktualnie o godzinie 9:00 i #szusowanko aż do 22:00, w tym oczywiście Nocna Jazda na maksa!

Prognozy pogody na najbliższe dni napawają nas optymizmem – lekki mróz, w drugiej połowie tygodnia spodziewane opady śniegu – czy można chcieć czegoś więcej? Zima aż miło, co tylko podbija panującą tu atmosferę!

Nasza stacja to oczywiście nie tylko wyciągi i trasy narciarskie. Nieodzownym elementem charakteru Zieleńca jest świetna i zróżnicowana kuchnia. Znajdujące się tu bary i restauracje od lat oferują nie tylko regionalne i tradycyjnie polskie smaki, ale zabierają Was też w kulinarną podróż w inne zakątki Europy a nawet świata. Dzień spędzony na stoku absolutnie trzeba zatem urozmaicić o odpowiednie i pyszne w smaku posiłki.

Przypominamy także, że niemal przy każdym stoku działają szkoły narciarskie i wypożyczalnie. Jeśli ktoś z Was nie ma swojego sprzętu, a chcę spędzić dzień czy weekend na jednej bądź dwóch deskach, spokojnie może do Zieleńca przyjeżdżać. Sprzęt pożyczyć można niemal z marszu, na lekcję jazdy na nartach albo rozwinięcie narciarskich umiejętności można się po prostu umówić – lista dostępnych szkół narciarskich oraz dane kontaktowe dostępne są oczywiście na naszej stronie w tej zakładce.

Do samego Zieleńca dostaniecie się oczywiście samochodem. Ale wszystkim, którzy nie chcą korzystać z własnego środka transportu, polecamy gorąco skorzystanie ze SkiBusa – od Świąt kursuje taki z Dusznik-Zdroju, natomiast od 6 stycznia specjalny SkiBus dowozić będzie do Zieleńca gości i narciarzy z Wrocławia. Szczegółowy rozkład jazdy oraz wszelkie niezbędne informację również dostępne są na naszej stronie.

Jeszcze raz składamy Wam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Niech będzie dla wszystkich zdrowy, a o zdrowotność dbajcie jak najczęściej spędzając czas w Zieleńcu – zimą na nartach, a o innych porach roku spacerując po okolicznych górach, czy korzystając z całego mnóstwa atrakcji, które są tu dostępne.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: