facebook

Ośrodek Wypoczynkowy Mieszko

osrodek-wypoczynkowy-mieszko-noclegi-zieleniec-5
osrodek-wypoczynkowy-mieszko-noclegi-zieleniec-3
osrodek-wypoczynkowy-mieszko-noclegi-zieleniec-2
osrodek-wypoczynkowy-mieszko-noclegi-zieleniec-1
osrodek-wypoczynkowy-mieszko-noclegi-zieleniec-4
osrodek-wypoczynkowy-mieszko-noclegi-zieleniec-7
osrodek-wypoczynkowy-mieszko-noclegi-zieleniec-8

Powrót do listy Noclegów

Ośrodek Wypoczynkowy Mieszko


PRZEJDŹ NA OFICJALNĄ STRONĘ OBIEKTU

Ośrodek Wypoczynkowy Mieszko to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny.

Nasz malowniczo położony, wpisany w górski krajobraz ośrodek wypoczynkowy wraz z rozbudowaną wokół infrastrukturą wyciągów narciarskich połączonych siecią tras zjazdowych, w sąsiedztwie pięknego, zabytkowego kościółka, tworzą niepowtarzalny klimat miejsca o każdej porze roku.

Zapewniamy kompleksowe usługi noclegowe i gastronomiczne, zimą głównie dla amatorów białego szaleństwa, w pozostałych porach roku dla turystów pragnących spędzić niezapomniane chwile na wypoczynku w górach – w oazie ciszy i spokoju, wśród zieleni i niezapomnianych widoków.

Na terenie ośrodka funkcjonują dwa obiekty noclegowe Mieszko I, budynek rekreacyjny z sauną i salą kominkową, nowoczesny Hotel Zieleniec*** oddany do użytku w 2012r. , Zimowa Chatka Zabaw z Zimowym Placem Zabaw zapewniająca profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz dwie wypożyczalnie sprzętu zimowego, Szkoła Narciarska i Snowboardowa z Przedszkolem Narciarskim.

Udogodnienia

wi-fi, drink bar, narciarnia, suszarnia, parking, szkoła narciarska, wypożyczalnia narciarska, taras biesadny, sauna sucha, sauna parowa, sala gier, kącik zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę, miejsce na ognisko i grila, taras widokowy, śniadania, obiadokolacje

 Zieleniec 134, 57-340 Duszniki-Zdrój

 74 866 04 32, 601 953 468www.mieszkozieleniec.plOśrodek Wypoczynkowy Mieszko

W celu zarezerwowania pobytu
skontaktuj się z ośrodkiem