facebook

Alaska

a10
a6
a8
a5
a7
a9
a4
a12
a11
a3
a2
a1

Powrót do listy Noclegów

Alaska


PRZEJDŹ NA OFICJALNĄ STRONĘ OBIEKTU

Pensjonat Przystanek Alaska jest częścią kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego Mieszko w Zieleńcu.

Lato

Świetna baza wypadowa dla pieszych i rowerowych wycieczek w polsko-czeskie Góry Orlickie.  50 minut spacerkiem na najwyższy szczyt – Orlicę (1084 m) oraz na nowo zbudowaną Wieżę Widokową na Orlicy, z której roztaczają się zapierające dech widoki po polskiej i czeskiej stronie.

Zima

Razem tworzymy znakomite warunki dla uprawiania narciarstwa. Noclegi znajdują się około 400 m od pierwszych z naszych wyciągów narciarskich, a po godzinach czynnego uprawiania sportu można u nas skorzystać z różnych form regeneracji biologicznej.

Miłośnicy nart lub snowboardu chwalą sobie tutejszą zorganizowaną strukturę wyciągów i stoków zjazdowych. W pobliżu znajduje się wygodna kolejka linowa z miejscami dla 4 osób. Są też 4 wyciągi talerzykowe. Ponadto tuż przy pensjonacie znajdują się polsko-czeskie trasy biegowe.

Udogodnienia

56 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych o wysokim standardzie z pięknymi widokami na okoliczne pasma górskie, bezprzewodowe WI-FI, bezpłatne miejsca parkingowe monitorowane, strefa SPA (sauny + jacuzzi), narciarnia, restauracja, bar, sala konferencyjna.

 Zieleniec 134, 57-340 Duszniki Zdrój

 +48 74 866 04 33www.alaskazieleniec.plAlaska

W celu zarezerwowania pobytu
skontaktuj się z ośrodkiem