facebook

Ośrodek Nartorama zaprasza na zieleniecką Noc Kupały 

Dodano: 19.06.2018

Noc Kupały w Zieleńcu

23 czerwca – Noc Kupały, Dzień Ojca, noc świętojańska, rocznica uruchomienia w Gdańsku pierwszego konnego tramwaju. Ten wyjątkowy wieczór warto jednak spędzić w Zieleńcu, do czego gorąco zachęca i na co serdecznie zaprasza ośrodek Nartorama. 

Jak miało to miejsce już rok temu, również tuż na początku kalendarzowego lata wszyscy odwiedzający w tym czasie Zieleniec będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowej przejażdżce „Aleją rozświetlonych gwiazd”. Będzie to podróż koleją gondolowo-kanapową Nartorama Skyway Express przy blasku lamp i gwiazd rozświetlających okolicę. 

Przejażdżka może być doskonałym ukoronowaniem aktywnego dnia spędzonego w naszej okolicy – wszak sezon letni rozkręcił się już na dobre, mimo że oficjalny początek wakacji dopiero przed nami. 

Noc Kupały i przejażdżka koleją w tej wyjątkowej formie i oprawie możliwa będzie w godzinach od 20:00 do 23:00. Cena biletu wynosi 30 złotych za bilet normalny i 20 za bilet ulgowy.  W ramach biletu otrzymają państwo rozkoszny aperitif na dobry początek (napój alkoholowy dla osób pełnoletnich, sok dla osób poniżej 18 roku życia), możliwość wspólnego biesiadowania przy ognisku wraz z pieczeniem kiełbasek oraz pokazem sztucznych ogni.  Zakupiony bilet upoważnia do dwukrotnego wjazdu i zjazdu koleją Nartorama Skyway Express. Organizatorzy przejażdżki Aleją rozświetlonych gwiazd apelują o zabranie cieplejszej odzieży – noce  bywają chłodniejsze .

Sama Noc Kupały to także doskonały pretekst, aby przyjechać do Zieleńca na dłużej. Tym bardziej, że dzień wcześniej kończy się rok szkolny. Wciąż dostępne są jeszcze w Zieleńcu miejsca noclegowe nie tylko na najbliższy weekend, ale i na pozostałe letnie dni i weekendy zbliżających się wielkimi krokami wakacji. Cieszymy się wszyscy, że  z każdym rokiem przybywa chętnych do spędzenia w naszych stronach letniego urlopu. 

Lista dostępnych miejsc noclegowych w Zieleńcu dostępna jest na naszej stronie – w ofercie znajdują się hotele, pensjonaty i kwatery. Każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie. Uzupełnieniem bazy noclegowej jest oczywiście zróżnicowana kuchnia oraz szereg atrakcji turystycznych dostępnych na wyciągnięcie ręki. 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: