facebook

Niestety. Kończymy

Dodano: 31.03.2023

Początkowo planowaliśmy kręcić do niedzieli. Jednak aura niezbyt chciała dotrzymać nam kroku, kładąc nam pod deski kłody. Tym samym musimy z przykrością ogłosić, że sobota 1 kwietnia będzie ostatnim dniem tegorocznego sezonu narciarskiego. Tego dnia czynna będzie jedna trasa Winterpol W3 od 09:00 do 16:00.

Zieleniec zawsze poddaje się ostatni. I tym razem walczyliśmy z całych sił, żebyście jak najdłużej w tym sezonie mogli jeździć pod Orlicą. Ale musimy powiedzieć koniec nieco wcześniej niż zakładaliśmy, a dokładnie o jeden dzień wcześniej. I to nawet nie z powodu temperatury, tylko opadów deszczu, na który na razie nie znaleźliśmy sposobu.

Dziękujemy, że tak chętnie i licznie odwiedziliście Zieleniec Sport Arena w tym sezonie. To był ogromny zaszczyt gościć Was w naszych skromnych progach, podziwiać wszystkie akrobacje i ogromną frajdę, którą od rana do wieczora zarażaliście wszystkich dookoła.

Oczywiście z przyjazdem pod Orlicę wcale nie musicie zwlekać do kolejnego sezonu narciarskiego. W okolicach Zieleńca i na całej Ziemi Kłodzkiej w ciepłych miesiącach nie można narzekać na nudę. Wystarczy wymienić deski na rowery czy wygodne buty i można ruszać po nowe przygody! A nawet nie “można”. Po prostu trzeba!

To co, widzimy się na szlaku?

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: