facebook

Najlepsze życzenia świąteczne spod Orlicy!

Dodano: 24.12.2022

Za co kochamy czas Bożego Narodzenia? Czerwień barszczu, zapach mandarynek i mieniące się wszystkimi kolorami bombki zawieszone na wysokiej choince, za wiele okazji do relaksu? W Zieleńcu znajdziecie to wszystko dodatkowo w towarzystwie białego puchu i górskich panoram. Czy Wy też uważacie, że wypatrywanie pierwszej gwiazdki w takim otoczeniu to sama przyjemność?! 

Cieszymy się, że co roku chętnie szukacie jej z nami i spędzacie te wyjątkowe dni pod Orlicą tak, jak najbardziej lubicie. Co najważniejsze wszystko bez napinki, a za to z lekką nutką adrenaliny i gotowością na śnieżne przygody. To zaszczyt gościć Was i obserwować, z jaką radością i energią świętujecie na stokach i poza nimi. U nas zawsze poszusujecie i odpoczniecie w stylu dowolnym!

Pod Orlicą wciąż panują bardzo dobre warunki do jazdy, mimo że aura wydaje się mieć specyficzne poczucie humoru. Jednak wykorzystując jej dobry nastrój w minionych tygodniach przygotowaliśmy stoki tak, abyście nie musieli się niczym martwić. Jak tylko temperatura nieco spadnie, odpalimy ponownie nasze śnieżne armaty. W prognozach widzimy na to szasnę, więc śpimy spokojnie (a dobre spanie jest przecież równie ważne, co ruch na świeżym powietrzu!).

W Zieleńcu nie ma Świąt bez szusowania. Między makowcem i kolędami możecie wskoczyć w narty lub deskę. Poniżej przypominamy, jak w najbliższe dni będziemy dla Was kręcić:

  • 23 grudnia: 9:00 -20:00
  • 24 grudnia: 9:00 – 16:00
  • od 25 grudnia: codziennie 9:00 – 20:00

 Pełną listę dostępnych wyciągów w czasie przerwy świątecznej znajdziecie tutaj:

W Wigilię jeszcze przed kolacją możecie pośmigać na jednej czy dwóch deskach. Później wieczerza w towarzystwie najbliższych, po której wszystkich chętnych zachęcamy do udziału w tradycyjnej pasterce. Uroczystość odbędzie się o 23.00 w pięknym kościele św. Anny, który znajdziecie tuż przy stoku.

Natomiast 26.12 punktualnie o 12.00 w tej samej świątyni rozpocznie się Msza św. z udziałem kapeli Janicki. Góralski zespół w drugi dzień świąt zaprasza do wspólnego kolędowania w zielenieckich hotelach, pensjonatach i restauracjach. Już możecie rozgrzewać struny głosowe i odkurzyć ulubione śpiewniki.

Podczas świąt do Waszej dyspozycji pozostają także wypożyczalnie sprzętu. W tym czasie możecie też skorzystać z oferty szkółek narciarskich i w wolnych chwilach szlifować technikę i zwinność pod okiem profesjonalnych trenerów. Mamy nadzieję, że znajdziecie, chociaż kilka godzin, żeby nas odwiedzić i pośmigać z na jednej czy dwóch deskach pod Orlicą.

Prosto z Zieleńca w Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam zdrowia, radości, okazji do zatrzymania od wszechobecnego pędu. By przy świątecznym stole nie zabrakło miejsca oraz czasu na rozmowy z najbliższymi, śmiechy, wspomnienia i snucie nowych planów z dala od niebieskich ekranów. Ponad wszystko wypoczynku (szczególnie tego aktywnego) i (s)pokoju!

Wesołych, pełnych śniegu, radości i rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: