facebook

Mistrzostwa Polski Instruktorów Snowboardu 2023

Dodano: 09.03.2023

W najbliższy weekend pod Orlicą będzie się działo! 11 i 12 marca na błyszczącym parkiecie w Zieleńcu zobaczymy wyczyny nie lada zawodników. Wszystko w ramach Mistrzostw Polski Instruktorów 2023. Gotowi na świeżą dawkę sportowych emocji?

Impreza o randze mistrzowskiej wraca na zielenieckie stoki. Zawody dla instruktorów SITS (Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu) oraz asystentów instruktorów zostaną rozegrane na stoku “Winterpol”. Na startujących poza dawką sportowej rywalizacji, możliwości podejścia do egzaminu, świetnej atmosfery czekają atrakcyjne nagrody! Nie zabraknie także niespodzianek i okazji do odprężenia oraz integracji podczas after party w Klubie 5. 

Tegorocznej edycji wydarzenia towarzyszyć będzie nietuzinkowy konkurs…na najbardziej pokaźną brodę wśród uczestników zawodów. Macie jeszcze chwilę na ostatnią wizytę u barbera! 

Jak zgłosić się do udziału w MPI 2023?

Aby wziąć udział w Mistrzostwach, należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy.  Lista zostanie zamknięta 3 dni przed wydarzeniem, a numery startowe zostaną przyporządkowane drogą losowania. Po tym terminie nadal można wziąć udział w imprezie, lecz numery startowe będą przydzielane nie losowo, lecz według kolejności zgłoszeń. 

W dniu rozpoczęcia MPI 2023  w biurze zawodów, w godzinach porannych należy odebrać numery startowe. Wszystkie szczegóły i zasady znajdziecie tutaj. Nurtujące pytania i wątpliwości dotyczące Mistrzostw Polski Instruktorów Snowboardu 2023 możesz kierować na adres: biuro@sits.org.pl.

Przypominamy, że w niedzielę, 12 marca odbędzie się także finałowa runda 28. Pucharu Orlicy w narciarskiej i snowboardowej odsłonie! My już nie możemy się doczekać tych widowisk. Z kim widzimy się na linii startu?

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: