facebook

Mistrzostw Polski Instruktorów Snowboardu 2019

Dodano: 07.03.2019

W najbliższy weekend (9-10 marca) na naszych stokach po raz rozegrane zostaną Mistrzostw Polski Instruktorów Snowboardu. Według ostatnich informacji na starcie stanie przeszło 200 zawodników – najlepszych instruktorów snowboardu z całej Polski.

To kolejna impreza rangi mistrzowskiej, która regularnie organizowana jest w naszej stacji.  W tym konkretnym przypadku wydarzenie będzie atrakcyjne nie tylko dla uczestników, ale i dla kibiców, ponieważ oprócz tradycyjnego slalomu giganta rozegrane zostaną także inne konkurencje.

Zaczynamy oczywiście w sobotę, 9 marca. Pierwszą konkurencją będzie właśnie slalom gigant, którego trasa zostanie rozłożona na stoku W6 (Winterpolu). W następnej kolejności zawodnicy rywalizować będą w jeździe technicznej oraz najbardziej widowiskowym freestyle’u. Sobotni wieczór urozmaici także tradycyjne już after party, którego partnerem będzie RedBull i na które zapraszamy do klubu 5.

Szczegóły dotyczące zapisów dla osób zainteresowanych uczestnictwem dostępne są pod tym linkiem. Sponsorem głównym zawodów jest firma Mercedes Duda, która w trakcie całego weekendu zaprasza na prezentację samochodów.

Przypomnijmy, że również w ten weekend rozegrane zostaną w Zieleńcu finałowe zawody Dziecięcego Pucharu Orlicy. W stacji panują bardzo dobre warunki narciarskie, a od piątku do niedzieli czynne będą wszystkie koleje, wyciągi i trasy od 9:00 do 21:00. 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: