facebook

Lato w Zieleńcu [dostępność wyciągów]

Dodano: 16.05.2017

Piękna pogoda, cudowne widoki, wyjątkowy klimat oraz perspektywa relaksu i aktywnego wypoczynku na łonie natury – tak w kilku słowach można podsumować lenią ofertę Zieleńca. Do tego dochodzą oczywiście liczne zielenieckie atrakcje, wśród których również latem warto skorzystać z dostępnych tu kolei linowych. Co ważne – na razie czynne są w lipcu i sierpniu codziennie. 

I tak przez całe wakacje (lipiec i sierpień) odwiedzający Zieleniec turyści korzystać będą mogli z dwóch kolei linowych – 4 osobowej Gryglówka (G1) oraz kanapy 6 osobowej z gondolkami Skyway Express Nartorama (N2). Gryglówka będzie kursować codziennie od 10:00 do 17:00, Natomiast Skyway Express Nartorama od 10:00 do 18:00.

Dodatkowe informacje dostępne pod numerami telefonów:

Ceny:

  • Dwustronny (wjazd i zjazd): 16 zł normalny i 12 zł ulgowy
  • Jednostronny (wjazd lub zjazd): 10 zł normalny i 8 zł ulgowy

Zastrzegamy możliwość zmiany harmonogramu pracy kolei w zależności od frekwencji i warunków atmosferycznych.

Mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę, najlepiej dłuższą, aby wpaść do Zieleńca na weekend albo nawet wakacyjny urlop. Wyjątkowy klimat tego miejsca działa także latem. I nie chodzi nam tylko o mikroklimatyczne walory, ale o panującą w Zieleńcu atmosferę – ciszę, spokój i przepiękne widoki sięgające wielu atrakcji tego wyjątkowo pięknego regionu Polski.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi letnimi atrakcjami Zieleńca:

Do zobaczenia w Zieleńcu!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: