facebook

Kup SkiPass do 25 % taniej!

Dodano: 23.09.2017

Zainteresowanie zakupem SkiPassów na nadchodzący sezon przeszło nasze oczekiwania. Spodziewaliśmy się, że może być ono duże – nie sposób się dziwić, skoro rabaty sięgały aż 35%, przez co można było zaoszczędzić aż 182 PLN. Jednak mimo wszystko dynamika sprzedaży była dla nas bardzo miłym zaskoczeniem, przypominając nieco tą towarzyszącą sprzedaży biletów na mecze reprezentacji Polski w ostatnim czasie (bilety na mecz z Czarnogórą rozeszły się w kilkadziesiąt minut).

Na całe szczęście u nas nie jest tak, że skończyły się już SkiPassy. Zmianie uległy jedynie rabaty, z jakich można było skorzystać. I tak począwszy od 20 września obowiązują ich następujące poziomy:

– najwyższy rabat (25%) uzyskacie przy zakupie karnetu na 6 dowolnych dni sezonu ważnego każdego dnia od 09:00 do 22:00.

– na wszystkie pozostałe rodzaje dostępnych w przedsprzedaży karnetów obowiązuje rabat w wysokości 20%.

Warto dodać jedną ważną informację – druga faza przedsprzedaży trwa do 31 października.

Kup SkiPass do 25 % taniej!

Szybko przyszło, szybko poszło – niestety ująć tego inaczej nie sposób. Zaplanowana przez nas na miesiąc pierwsza faza przedsprzedaży skipassów, musiała skończyć się już po tygodniu. Powód rzecz jasna jest prozaiczny – wyprzedało się wszystko, co było do sprzedania. Zainteresowanie zakupem SkiPassów…

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: