facebook

Kup SkiPass do 25 % taniej!

Dodano: 21.09.2017

Szybko przyszło, szybko poszło – niestety ująć tego inaczej nie sposób. Zaplanowana przez nas na miesiąc pierwsza faza przedsprzedaży skipassów, musiała skończyć się już po tygodniu. Powód rzecz jasna jest prozaiczny – wyprzedało się wszystko, co było do sprzedania. 

Zainteresowanie zakupem SkiPassów na nadchodzący sezon przeszło nasze oczekiwania. Spodziewaliśmy się, że może być ono duże – nie sposób się dziwić, skoro rabaty sięgały aż 35%, przez co można było zaoszczędzić aż 182 PLN. Jednak mimo wszystko dynamika sprzedaży była dla nas bardzo miłym zaskoczeniem, przypominając nieco tą towarzyszącą sprzedaży biletów na mecze reprezentacji Polski w ostatnim czasie (bilety na mecz z Czarnogórą rozeszły się w kilkadziesiąt minut).

Na całe szczęście u nas nie jest tak, że skończyły się już SkiPassy. Zmianie uległy jedynie rabaty, z jakich można było skorzystać. I tak począwszy od 20 września obowiązują ich następujące poziomy:

  • najwyższy rabat (25%) uzyskacie przy zakupie karnetu na 6 dowolnych dni sezonu ważnego każdego dnia od 09:00 do 22:00.
  • na wszystkie pozostałe rodzaje dostępnych w przedsprzedaży karnetów obowiązuje rabat w wysokości 20%. 

Warto dodać jedną ważną informację – druga faza przedsprzedaży trwa do 31 października. Wraz z nastaniem listopada, wejdziemy w kolejną fazę przedsprzedaży, a co za tym idzie, zmianie ulegną oczywiście wysokości rabatów.

Tymczasem zapraszamy Was gorąco do naszego sklepu internetowego, w którym macie możliwość zakupu spersonalizowanych karnetów, a także godzin nauki jazdy na nartach (można zaoszczędzić do 144 złotych!) oraz ubezpieczenia, którego wykupienie gorąco rekomendujemy (z tym możecie oczywiście jeszcze chwilę poczekać).

Nie oszukujmy się – zima zbliża się wielkimi krokami. Doskonale czuć już to w powietrzu. Chłód coraz śmielej zagląda w nasze strony – wartości temperatury w nocy i o poranku oscylują wokół bardzo przez nas lubianych kilku stopni. Z drugiej strony pamiętajmy też, że przed nami jeszcze wiele pięknych, jesiennych i nieco cieplejszych dni w Zieleńcu, do których spędzenia właśnie tu gorąco Was zachęcamy. Na zimę przyjdzie przecież czas (na całe szczęście już całkiem niedługo, ho ho ho).

 


KUP KARNET ON-LINE


 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: