facebook

Kup karnet do Zieleńca online!

Dodano: 30.11.2018

Wybierasz się na #szusowanko do Zieleńca i chcesz wcześniej zaopatrzyć się w karnet, który umożliwi Ci korzystanie z 29 kolei i wyciągów i 23 kilometrów tras? Możesz zrobić to za pośrednictwem naszego sklepu i dodatkowo zaoszczędzić na niektórych rodzajach karnetów nawet kilkadziesiąt złotych. 

Począwszy od 1 grudnia, aż do końca sezonu przez cały czas macie możliwość zakupu online karnetu do Zieleńca. Oczywiście są one dostępne w również w zlokalizowanych w całym ośrodku kasach, jednak tam niestety żadne rabaty nie obowiązują. 

5% piechotą po ulicy nie chodzi! 

W internetowym sklepie możecie kupić karnety całodzienne (na 12 godzin), a także 2, 3 i 6-dniowe na dni następujące po sobie oraz 3 i 6-dniowe na dowolne w trakcie całego sezonu dni. Na wszystkie z wyjątkiem karnetu całodziennego obowiązuje rabat w wysokości 5 procent, a w przypadku tego ostatniego, dzięki transakcji dokonanej online zaoszczędzicie niecałe 30 złotych. Warto więc skusić się na takie rozwiązanie! 

Również w sklepie online zakupić możecie indywidualne ubezpieczenie, w które naprawdę warto zaopatrzyć się przed wyjazdem na narty w góry. 

KUP TERAZ KARNET ONLINE

Jeśli posiadacie SkiPass z poprzedniego sezonu, będziecie mogli go „doładować” i swobodnie korzystać w sezonie 2018/2019. 

Pamiętajcie, że zakupiony karnet przypisany jest indywidualnie tylko do jednej osoby. Oddanie go, odsprzedanie bądź wypożyczenie spowoduje jego zablokowanie i uniemożliwi korzystanie z narciarskiej infrastruktury w Zieleńcu! 

Dostępne w Zieleńcu trasy możecie sprawdzić pod tym linkiem, natomiast aktualnie panujące warunki podejrzeć na kamerach online. Koniecznie przed wyjazdem do Zieleńca rzućcie też okiem na prognozę pogody i zadbajcie o odpowiedni ubiór.

Wszystkie rzeczy związane w odpowiedzialnym korzystaniem ze stoków oraz przygotowanie się do wyjścia na stok opisujemy dokładnie w ramach projektu „Bezpieczne #szusowanko” – gorąco zachęcamy do odwiedzenia tej zakładki i lektury zamieszczanych tam materiałów. 

Do zobaczenia na stoku! 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: