facebook

Kolejna porcja karnetów w puli przedsprzedaży!

Dodano: 15.09.2019

Już. Błysk. Mgnienie oka. Pierwsza faza przedsprzedaży karnetów zakończyła się, zanim na dobre w ogóle ruszyła. Wiedzieliśmy, że podobnie jak my, Wy też czekacie na nowy sezon. Ale mimo wszystko nie myśleliśmy, że emocje sięgną aż takiego poziomu.

Tempo, z jakim ubywało karnetów w internetowym sklepie, było imponujące. Może to jeszcze nie ta prędkość, z jaką sprzedają się bilety na wyjazdy z Anną Lewandowską (tam trwa to podobno kilkadziesiąt sekund), jednak niebezpiecznie zbliżamy się do podobnych wartości!

Zaskoczonych dynamiką, z jaką przebiegła pierwsza faza przedsprzedaży karnetów pragniemy jednak uspokoić. Nie wszystko stracone – właśnie rozpoczęła się faza druga, która również pozwoli na zakup skipassów w znacząco lepszych niż w trakcie sezonu cenach.

25% taniej

kupicie do końca października karnet na 6 dowolnych dni w trakcie całego sezonu, który ważny będzie przez 12-godzin dziennie (od 9:00 do 21:00). Tutaj rabat jaki otrzymacie wynosi w porównaniu z ceną regularną aż 146 złotych!

20% taniej

dostępne będą karnety:

  • 2-dniowy (non stop na 12 godzin)
  • 3-dniowy (dowolne dni w trakcie sezonu).

15% zniżki

obowiązywać będzie natomiast na karnet 3 i 6-dniowy (non-stop). Przypomnijmy, że wszystkie rodzaje karnetów ważne są od godziny 9:00 do 21:00, czyli w godzinach otwarcia naszego ośrodka.

Każdy zakupiony w internecie karnet będziecie mogli spersonalizować, wybierając swoje zdjęcie bądź indywidualną grafikę. Oczywiście skipassy będą wysyłane na wskazany przez Was adres, abyście już nie musieli się martwić o karnet przyjeżdżając do Zieleńca – nic tylko ruszyć od razu na stok!.

Internetowa przedsprzedaż karnetów jest w naszym e-sklepie jak zwykle wzbogacona o możliwość zakupienia dodatkowego ubezpieczenia (polecamy) bądź zajęć w szkole narciarskiej i snowboardowej T&T. Również w tym przypadku warto skusić się na zakup kursu już teraz – zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można zagospodarować… kupując któryś z wybranych karnetów do samego ośrodka!

Drugi etap przedsprzedaży trwa do 30 października, więc będziecie mieli chwilę na podjęcie decyzji. Różni się on od pierwszej o tyle, że liczba dostępnych w niższej cenie karnetów nie jest limitowana.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: