facebook

Koleją linową wieczorową porą

Dodano: 10.08.2017

Wakacje w pełni, wieczory już nie tak upalne jak jeszcze kilkanaście dni temu, dzięki czemu spacer o tej porze nabiera dodatkowych walorów. W najbliższy weekend wieczorną przechadzkę po Zieleńcu urozmaicić będzie można jeszcze w jeden, niezwykle atrakcyjny sposób.

Tym razem będzie to możliwość wieczornej przejażdżki jedną z zielenieckich kolei – Skyway Express, która należy do ośrodka Nartorama. Wyciąg będzie dostępny w weekendy 18-19 sierpnia, 25-26 sierpnia oraz 1-2 września. Wszyscy, którzy w planach mają pobyt w Zieleńcu, w godzinach od 20:00 do 22:30 będą mogli wybrać się w krótką podróż rozświetloną aleją.

Dodatkową atrakcją wieczornej przejażdżki naszą koleją kanapowo-gondolową w blasku lamp i gwiazd będzie drobny poczęstunek. Dla wszystkich gości kolei organizator wydarzenia przewidział lampkę białego lub czerwonego wina (dla młodszych gości lampkę przepysznego soku owocowego).

Niezależnie od tego, czy w planach mamy zatem dłuższą eskapadę w góry w trakcie weekendu, intensywny trening na górskim rowerze czy przejażdżkę konną po okolicy, warto zaplanować chwilę wieczornego relaksu i wybrać się koleją jeszcze na grań Gór Orlickich. Zieleniec wieczorową porą przy sprzyjającej pogodzie, jest nie mniej atrakcyjny, niż o każdej innej porze dnia.

Koszt przejażdżki koleją Skyway Express to 20 złotych za bilet normalny i 15 złotych za bilet ulgowy (od osoby). Gorąco zachęcamy wszystkich, do spędzenia właśnie w ten sposób jednego z wieczorów w trakcie pobytu w Zieleńcu. Emocje i niezwykła atmosfera – gwarantowane.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: