facebook

Kolej Skyway Express czynna dla ruchu turystycznego

Dodano: 18.03.2021

Niestety, ale w weekend 20-21 marca zgodnie z ogłoszonymi restrykcjami które obowiązują od 20 marca stoki narciarskie pozostają niedostępne – taki stan rzeczy ma utrzymać się przynajmniej do 9 kwietnia. Szerzej o temacie pisaliśmy TUTAJ.

Nartorama Skyway Express w najbliższą sobotę i niedzielę (20-21 marca) będzie realizować przewozy turystyczne – dla wszystkich turystów, którzy to akurat wybierają się na górską wycieczkę aby jeszcze chociaż na chwilę zasmakować prawdziwej zimy. Kolej linowa będzie czynna w godzinach od 09:00 do 21:00. Warto podkreślić, że w ostatnich dniach w Zieleńcu przybyło dość sporo śniegu (którego i tak było dużo) więc na wszystkich górskich szlakach panuje magiczna, zimowa aura.

Cennik dla przejazdów turystycznych:

  • w dwie strony – 25 PLN normalny i 20 PLN ulgowy
  • w górę lub dół – 20 PLN normalny i 15 PLN ulgowy

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do lat 10 i seniorom powyżej 65 lat. Dla grup powyżej 20 osób ceny ustalane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

W najbliższy weekend od 09:00 do 21:00 na terenach Diament w Zieleńcu będą realizowane zajęcia edukacyjno sportowe wg programu: Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną swoją i swoich dzieci. Edukacyjne zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie”. Więcej o zajęciach przeczytacie TUTAJ.

Przy tej okazji gorąca zapraszamy Was w nasze strony mimo zamknięcia ośrodka narciarskiego. Na razie na jednodniowe wypady, ale może wiosną, gdy sytuacja związana z pandemią się poprawi, w pełni korzystać z naszej bazy noclegowej, a latem może nawet gastronomicznej. Okoliczne góry, przede wszystkim mikroklimat do doskonałe tereny do spacerów i regeneracji organizmu.

Zaglądajcie czas do nas – na stronę, do mediów społecznościowych – bądźcie z nami w kontakcie. Jak tylko sytuacja zacznie się poprawiać, będziemy Was o wszystkim na bieżąco informować.

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: