facebook

Jeździmy!

Dodano: 10.12.2018

Zima rozkręca się na dobre! Po kilku trudniejszych dniach, nareszcie jesteśmy spokojni o zimową aurę. Przymrozki ponownie zagościły w naszych stronach, dzięki czemu możemy odpalić nasze śnieżne bestie. Do czwartku w godzinach 09:00 – 16:00 czynne będą dwie koleje – Gryglówka (G1) oraz Mieszko (M1), natomiast od piątku zapewne ruszą pozostałe wyciągi. 

Zima postawiła na początku grudnia trudne warunki. Kilka cieplejszych dni mocno skomplikowało odpowiednie przygotowanie stoków. Wszystko wskazuje jednak na to, że najgorsze za nami – wystarczy spojrzeć tylko na prognozy pogody na najbliższe dni – mróz i opady śniegu aż miło! Warto wspomnieć ze już w niedzielny poranek biały puch przywitał wszystkich którzy zdecydowali się odwiedzić Zieleniec.

W związku z tym nawet jeśli z nieba biały puch lecieć nie będziemy, my z pełną mocą odpalamy nasze armatki śnieżne i szykujemy cały ośrodek na kolejny weekend. 

Jednak spragnieni #szusowanka mogą w ciągu całego tygodnia korzystać z dwóch czynnych codziennie kolej – Grygkówki (G1) oraz Mieszko (M1), które czynne będą od 9:00 do 16:00. min

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: