facebook

Jeszcze zima nie zginęła!

Dodano: 27.03.2017

Zaklinamy rzeczywistość. Przynajmniej w niektórych miejscach naszej stacji narciarskiej zima ma się całkiem dobrze, dzięki czemu cały czas można jeszcze w Zieleńcu pojeździć. Ale nie ulega wątpliwości, że…

Sezon nieuchronnie zbliża się do końca. Mimo że aura wciąż płata nam figle, początek kwietnia to czas, w który będziemy powoli zamykać koleje i wyciągi.  Aura wciąż płata nam figle – nocami temperatura spada poniżej zera, dzięki czemu warunki, szczególnie rano, są naprawdę bardzo dobre. Oczywiście pamiętajmy, jaką mamy aktualnie porę roku!

Zachęcamy Was zatem gorąco do wpadania do Zieleńca w ciągu najbliższych kilku dni. Tym bardziej, że pogoda będzie naprawdę wyśmienita – słoneczko ma zaglądać do nas o wiele częściej, niż miało to miejsce w ciągu ostatnich kilkunastu dni.

 

Ze względu na panujące w stacji warunki modyfikować oczywiście musimy plan dostępności wyciągów. Wszystko po to, aby dać Wam możliwe największy komfort w oparciu o to, co jesteśmy w stanie narciarzom i snowboardzistom teraz zaoferować.

ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

Od poniedziałku do czwartku czynny będzie jedynie wyciąg Winterpolu (od godziny 9:00 do 16:00).

  • Bartuś: poniedziałek – piątek nieczynne, sobota – niedziela 9:00-16:00
  • Diament: nieczynny
  • Gryglówka: poniedziałek – czwartek nieczynne, piątek – niedziela 9:00-16:00
  • Mieszko: poniedziałek – czwartek nieczynne, piątek – niedziela 9:00-16:00
  • Nartorama: nieczynna
  • Winterpol: poniedziałek – niedziela od 9:00 do 16:00

Uwaga! Ważna informacja – wstrzymujemy sprzedaż karnetów 3 i 6-czo dniowych na niski sezon (13-godzinne). Pozostałe karnety dostępne będą bez zmian.

Jak pisaliśmy powyżej – zakładamy, że 2 kwietnia większość stacji zakończy swoją pracę – z wyjątkiem Mieszka, który będzie kręcić w weekendy (piątek – sobota od 09:00 do 16:00, kanapa Mieszko M1). Wieść gminna niesie, że jeśli zdarzy się pogodowa niespodzianka (co w kwietniu ma bardzo często w Zieleńcu miejsce) istnieje cień szansy, że uruchomimy jeszcze wyciągi i koleje na świąteczny weekend, o czym na pewno będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: