facebook

Jesienny rozkład jazdy

Dodano: 04.09.2017

Lato ma się powoli ku końcowi, coraz śmielej zagląda w nasze strony zdecydowanie najpiękniejsza pod względem kolorów pora roku. Jesień jest doskonałym czasem na regeneracyjny wypad do Zieleńca – nieco mniej jest u nas wtedy ludzi, nie zmienia to jednak w żadnym stopniu panującej tu atmosfery i warunków.

W całym ośrodku coraz dynamiczniej ruszają przygotowania do sezonu zimowego. Ale zanim jeszcze w ruch pójdą śnieżne armatki, a na stoki wyjadą ratraki, możemy cieszyć się przez kilka najbliższych tygodni absolutnie wyjątkowym, jesiennym czasem. Tym bardziej, że w każdy jesienny weekend aż do początku października czynne będą jeszcze dwie zielenieckie koleje – Nartorama oraz Gryglówka, które są przecież atrakcją dla przedstawicieli młodszego pokolenia.

Każda z kolei czynna będzie w każdą sobotę oraz niedzielę od godziny 10:00 do 17:00 począwszy od 2 września do 1 października włącznie. Potem oczywiście przyjdzie czas na jesienne przeglądy całej zielenieckiej infrastruktury, aby wszystko gotowe było na początek sezonu.

Ceny przejazdów kolejami pozostają bez zmian, podobnie jak miało to miejsce latem. I tak zarówno dla Nartorama SkyWay Express, jak i Gryglówki wynoszą:

wjazd lub zjazd: 10 złotych bilet normalny oraz 8 bilet ulgowy. Natomiast bilet w dwie strony kosztuje 16 (normalny) oraz 12 złotych (ulgowy).

Dla grup powyżej 20 osób istnieje możliwość uruchomienia kolei w każdy dzień tygodnia na zamówienie – po uzgodnieniu telefonicznym  z kierownikiem kolei Nartorama tel. 665 254 504 i Gryglówka 691 957 749

Gorąco zachęcamy do przyjazdu do Zieleńca w ciągu najbliższych kilku tygodni. Szczególnie serdecznie polecamy nasze strony wszystkim miłośnikom górskich wędrówek. Choć temperatura jest już u nas znacznie niższa, niż miało to miejsce jeszcze kilkanaście dni temu, aura wyjątkowo sprzyja dłuższym górskim eskapadom. No i te widoki…

Do zobaczenia w Zieleńcu i na szlaku!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: