facebook

Jak sobota to? Zawody DPO! 

Dodano: 16.01.2019

Nie zwalniamy tempa, wyciskamy z zimy, ile się da! Najbliższa sobota to czas kolejnej rundy zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy. Tym razem ścigać się będziemy w ramach I edycji wielkopolskiej. 

Sezon w pełni, warunki na stokach doskonałe. Śniegu mamy tyle, że starczy jeszcze na przyszły sezon. Nic tylko zakładać jedną lub dwie dechy i punktualnie o 9:00 rozpoczynać #szusowanko.

Jeśli komuś jednak mało emocji i adrenaliny, gorąco zapraszamy na stok Winterpolu przy kanapie osobowej W5 , gdzie w najbliższą sobotę, 19 stycznia odbędą się kolejne zawody w ramach 24 Dziecięcego Pucharu Orlicy.

Kilkadziesiąt zawodniczek i kilkudziesięciu zawodników znów podgrzeje atmosferę, dzięki czemu wszyscy pasjonować się będą mogli kapitalną walką i spektakularnymi przejazdami. Wieść gminna niesie, że tym razem ustawiona tras będzie naprawdę wymagająca!

Jeśli planujecie udział w zawodach (do czego gorąco zachęcamy – w praktyce mogą startować wszyscy), chcieliśmy przypomnieć kilka podstawowych informacji:

KATEGORIE WIEKOWE

Smerfy: rocznik 2013 roku i młodsze;Skrzaty: rocznik 2011-2012;Krasnale: rocznik 2009-2010;Starsze Krasnale: rocznik 2006-2008;Elfy: rocznik 2003-2005;Open: rocznik 2002 i starsze.

JAKIE ZASADY?

wszystkie opisane zostały w dostępnym pod tym linkiem regulaminie. Wszystkich, którzy planują start w DPO, prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zapisy do udziału zawodach przyjmowane są w następującej formie:

  • mailowo na adres marcin@tandt.pl do dwóch dni przed każdymi zawodami;
  • w dniu zawodów od 9.30 do 11.00 w sekretariacie Pucharu, który mieści się w budynkuw budynku Vital & SPA Resort Szarotka pod adresem ul. Zieleniec 72, 57-340 Duszniki Zdrój
  • online

WAŻNE DOKUMENTY DO POBRANIA (I WYPEŁNIENIA)

Czas więc na ostatni szlif formy i krawędzi, spakowanie potężnej dawki energii i dobrego humoru. Widzimy się w sobotę na starcie – pierwszy zawodnik ruszy na trasę punktualnie o godzinie 11:30. 

Zieleniec Sport Arena

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: