facebook

IV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

Dodano: 05.06.2017

MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY

Zlot Motocyklowy to kolejna impreza, która dla Zieleńca staje się już tradycją. W tym roku odbędzie się już szósta edycja tego wydarzenia i nie będzie to zapewne edycja ostatnia.

No dobrze, ale dla mniej wtajemniczonych może nie jest do końca jasne, czym taki Zlot Motocyklowy jest? Cóż, najprościej rzecz ujmując – jest to zlot wszystkich easy readerów, którzy przejmując Zieleniec, tworzą z niego motocyklową stolicę! Koncerty rockowe, wspólne grillowanie, pokaz sztucznych ogni czy konkursy i konkurencje z nagrodami. Tak po krótce przedstawia się plan na weekend od 21 do 23 lipca.

Dodajmy oczywiście, że nie bez znaczenia są turystyczne walory Zieleńca i jego najbliższej okolicy. Żeby była jasność – Zlot Motocyklowy nie oznacza oczywiście, że miłośnicy jednośladów ruszą na swoich maszynach w góry! W Zlotu motory będą sobie również trochę odpoczywać, a ich właściciele będą w pełni korzystać ze wszystkich walorów, które Zieleniec ma do zaoferowania. Podczas Zlotu można będzie korzystać z kolei linowej Gryglówka, z pewnością goście Zlotu odwiedzą czeskie schronisko – Masarykową Chatę. Ale wielu zapewne uda się i w przeciwny kierunku – na torfowisko.

Centralnym miejscem zloty będzie samo centrum Zieleńca, gdzie stanie pole namiotowe z zapleczem sanitarnym. I to również tam odbywać się będzie większość imprez.

KOSZTY UDZIAŁU W ZLOCIE NIE SĄ SPECJALNIE WYGÓROWANE I PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

  • 50 zł – karnet trzydniowy z pakietem (osoba). W pakiecie: uczestnictwo w koncertach, 2 dni pola namiotowego, znaczek zlotowy, naszywka zlotowa, naklejka zlotowa, naklejka Easy Rider, informator.
  • 20 zł – bilet jednodniowy (na wybrany dzień zlotu)
    W pakiecie: wjazd na teren imprezy z noclegiem na polu namiotowym
  • 10 zł – wejściówka (na wybrany dzień). Bez wjazdu motocyklem i bez pola namiotowego)
  • Pakiety karnetowe będą do odbioru przy bramie wjazdowej na teren imprezy. Zakupione karnety oraz bilety będą wymieniane na opaski.

WSTĘP WOLNY:

  • Seniorzy +65 lat – dotyczy kierowcy motocykla (bez pakietu)
  • Seniorzy +70 lat – dotyczy kierowcy motocykla + darmowy pakiet
  • Pojazdy zabytkowe do 1960 roku – dotyczy kierowcy motocykla (bez pakietu)
  • Dzieci do 13 roku życia pod opieką rodziców

Wszystkie bilety dostępne są do kupienia na stronie: www.biletin.pl.

Zapraszamy zatem gorąco do Zieleńca pasjonatów wszystkich jednośladowych maszyn. Cały weekend zapowiada się naprawdę wyśmienicie – nie zabraknie atrakcji, wyjątkowej atmosfery, miejmy nadzieje, że dopisze także pogoda. Wszystkich dodatkowych informacji udziela Kudłaty pod numerem telefonu: 603 281 767 i na www.motozloty.com.

Do zobaczenia w Zieleńcu!

MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY W ZIELEŃCU:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: