facebook

II OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY SIECHNICE W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

Dodano: 28.02.2022

Już w najbliższą niedzielę, 6 marca odbędzie się druga edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. To wyjątkowe wydarzenie jest dostępne dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych i bez konieczności posiadania wieloletniego doświadczenia. Wystarczy trochę pasji i pozytywnego nastawienia. 

Zawody na Stoku Narciarskim Mieszko III (M3) przy Hotelu Zieleniec startują o 10.00 chwilę wcześniej można obejrzeć starannie przygotowaną trasę. W programie przewidziano także posiłek regeneracyjny dla zawodników. Całość zakończy wręczenie nagród. O główny puchar powalczą najszybsza kobieta i najszybszy mężczyzna mistrzostw. Dla każdego uczestnika organizatorzy przygotowali pamiątkowy medal, natomiast najlepsza trójka z danej kategorii wiekowej wróci do domu z unikatowymi pucharami. 

Lubisz narciarstwo alpejskie, dobrą zabawę i rywalizację fair play? Zgłoś się do udziału w zawodach i spróbuj swoich sił na trasie! Rejestrację do mistrzostw oraz regulamin i więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.skiracingclub.pl.

Do zobaczenia!

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: