facebook

Karnety na sezon 2023 / 2024. Tylko teraz rabaty do 25%!

Dodano: 20.09.2023

Nie zawiedliście! Kolejny raz udowodniliście, że potraficie działać szybko i z wielką determinacją. Pierwszy etap przedsprzedaży karnetów zakończył się, zanim na dobre w ogóle się rozpoczął. Nie martwcie się jednak – ruszamy właśnie z kolejnym! 

Początek przedsprzedaży to symboliczny moment. Jest tak naprawę otwarciem nowego sezonu – co prawda ostatniej prostej przygotowań, ale to zawsze wyjątkowa i bardzo sympatyczna chwila. Nas oczywiście cieszy najbardziej to, jak szybko rozeszły się dostępne w tej fazie przedsprzedaży karnety co potwierdza, że tęsknicie za zimą. Co równie ważne – serwery też dały radę 😉

Ci, którzy się nie załapali lub po prostu nie mieli możliwości zrobienia zakupów online, na przykład z powodu przemierzania szlaków Gór Orlickich lub Bystrzyckich (a pogoda w weekend była naprawdę petarda!), nie odejdą z kwitkiem. Tylko ze ski-passem! (jeśli będą mieli na to ochotę).

Dziś rusza II faza naszej przedsprzedaży, a w związku z tym:

  • 25% taniej złapiecie karnety na 6 dowolnych dni sezonu,
  • 20% mniej kupicie karnety: 2-dniowy dzień po dniu oraz na 3 dowolne dni sezonu,
  • 15% taniej będą karnety 3 i 6-dniowe dzien po dniu.

Karnety z rabatami do 25% możecie kupić online do 31 października 2023 i zamówić z wysyłką do domu lub odebrać w jednym z automatów sprzedaży (w przypadku zakupu voucherów), które znalazły miejsce w naszym ośrodku. Możecie je dodatkowo spersonalizować np. poprzez dodanie własnej grafiki. W e-sklepie macie możliwości zakupienia w również ubezpieczenia – zawsze mocno do tego zachęcamy. Ubezpieczenie – ważna sprawa.

Przypominany również, że w tym roku wraca Niski Sezon. Wyciągi w niskim sezonie będą czynne wtedy od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 16:00, natomiast w weekendy od 9:00 do 20:00). W sezonie wysokim kręcimy codziennie 09:00 – 20:00.

Zanim jednak zima do Zieleńca przyjdzie (i miejmy nadzieję, zostanie z nami bardzo długo), wpadajcie pod Orlicę jesienią, bo zrobiło nam się tu naprawdę pięknie, jest też jeszcze całkiem ciepło (no dobra, o tej porze roku to jest jeszcze ok!).

Podrzucamy Wam kilka inspiracji, co można w okolicy zwiedzić, odwiedzić i zobaczyć: 

  1. Szczyty Korony Gór Polski wokół Zieleńca
  2. Wieża widokowa na Orlicy
  3. Wieża widokowa na Jagodnej
  4. Do Zieleńca z Dusznik-Zdroju piechotą
  5. Wycieczka w góry jesienią
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: