facebook

Halo, tu Radio Opole!

Dodano: 01.02.2019

Ferie w dolnośląskiem i opolskiem trwają w najlepsze – dopisuje znakomita aura oraz przede wszystkim licznie przybywający i przebywający w Zieleńcu goście. W najbliższą sobotę o naszej stacji znów w regionie opolskim będzie nieco głośniej, ponieważ po raz kolejny odwiedzi nas ekipa Radia Opole.

2 lutego wprost z zielenieckiego stoku (Winterpolu) w eter popłynie audycja „Mamy weekend”. Tym jednak razem dziennikarzem prowadzącym będzie Tomasz Wojtyłko – znany przede wszystkim z muzycznych audycji na antenie radia.

Podobnie jak miało to miejsce tydzień temu, również ze stoku prowadzony będzie program „Ze zdrowiem Ci do twarzy” – tutaj żadnej jednak zmiany nie będzie – za sterami stanie oczywiście Katarzyna Zawadzka.

Przez cały czas na antenie Radia Opole pojawiać się będą także wejścia z Zieleńca oraz informacje na temat panujących w stacji warunków. Wszystko oczywiście w ramach cyklu „Zima z Radiem Opole!”.

Radio Opole zaprasza także do udziału w organizowanych do 8 lutego na antenie konkursach w programie „Na dzień dobry”, w których do wygrania są karnety do naszej stacji.

Przypominamy, że Radia Opole możecie słuchać:

  • W Opolu na 101,2 FM
  • W Brzegu na 88,0 F
  • W Nysie na 103,2 FM

oraz oczywiście w internecie pod tym adresem.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: