facebook

Festiwal Kolorów w Zieleńcu

Dodano: 19.02.2018

Zima zupełnie słusznie kojarzy nam się przede wszystkim z bielą. Czy jednak stoi coś na przeszkodzie, aby urozmaicić ją paletą pełną innych kolorów, szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy oczekiwania najmłodszych? 

21 lutego (środa) ośrodek Diament zaprasza więc na niezwykłe wydarzenie – festiwal kolorów i kontrast wielu barw, który w połączeniu z zimową aurą i wszechobecną bielą, daje naprawdę niezwykłe efekty. Zabawę rozpoczniemy o godzinie 13:00 i potrwa ona do 17:00. Kulminacyjny punkt z eksplozją kolorów odbędzie się o godzinie 14:00. 

Środowa zabawa  adresowana będzie przede wszystkim do młodszego pokolenia narciarzy i gości naszego ośrodka. W ruch pójdą  przygotowane specjalnie na tę okazję kolory w różnych postaciach: proszku, kolorowych świec dymnych, malowanych twarzy oraz nietuzinkowych jak na stok narciarski strojów.

W ciągu całego dnia szukać będziemy zatem pięknych i kolorowych barw, jednak to nie jedyne przygotowane na ten dzień atrakcje! Planujemy przede wszystkim rozłożenie specjalnego układu snowparku z przeszkodami o niecodziennej charakterystyce. Podczas luźnego Jamu Ski&Snb będziemy nagradzać najlepsze i najbardziej pomysłowe przejazdy. Snowpark będzie zresztą tego dnia dostosowany to typowej zabawy – ma być bezpiecznie i bez większych trudności! Wszak to właśnie o doskonałą zabawę przede wszystkim chodzi!

Również tego firma Burton zaprezentuje swój Riglet Park dla najmłodszych snowboardzistów! Jeśli więc Wasze pociechy są w wieku od 2 do 7 lat i chciałyby w bezpieczny sposób spróbować snowboardingu, będzie to najlepszy do tego moment i miejsce!

Wszyscy najmłodsi będą w tym dniu mogli pomalować też oczywiście swoje twarze i przez chwilę wcielić się w ulubioną postać z bajki. W tym przypadku obowiązywać będzie pełna dowolność! Żeby jednak nikomu nie doskwierał głód, wszystkich zapraszamy gorąco na ognisko. Można przyjść z własną kiełbaską lub zjeść pyszny posiłek w naszej karczmie – jak kto woli!

Przez cały dzień będziemy też bezpłatnie doradzać w doborze sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Wiadomo – forma, przygotowanie, rozgrzewka to jedno. Ale i dobry sprzęt to absolutna podstawa!

Zapraszamy Was zatem na festiwal kolorów, któremu towarzyszyć będzie mnóstwo doskonałej zabawy i uśmiechu. Dodatkowo zachęcamy Was do zaplanowania w tym dniu również aktywnego #szusowanka, bo pogoda… oj, zapowiada się wyśmienicie!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: