facebook

Eska Winter City. Zapraszamy na stok Nartoramy 

Dodano: 05.02.2019

Zima w natarciu! Aura stworzyła nam w tym sezonie naprawdę kapitalne warunki. Nie tracimy więc czasu i zapraszamy Was na kolejną odsłonę projektu Eska Winter City. Tym razem bawić się będziemy na stoku Nartoramy. 

Jest to już jedno z tych wydarzeń, które praktycznie wpisało się na stałe w kalendarz organizowanych w naszej stacji imprez. Nic dziwnego – każda kolejna edycja Eska Winter City cieszy się większym zainteresowaniem gości w Zieleńcu i słuchaczy w eterze. Dlatego też w tym sezonie stacja zawita do nas w sumie dwukrotnie. Pierwszy raz wspólnie z Eską imprezowaliśmy od 25 do 27 stycznia na stoku Winterpolu. Druga odsłona czeka nas już w ten weekend, czyli od 8 do 10 lutego – tym razem na stoku Nartorama.

Nikt nie będzie się nudził!

Plan atrakcji przedstawia się podobnie, jak miało to miejsce dwa tygodnie temu. Zaczynamy już w piątek – o godzinie 16:00 programem Piątek żyje muzyką. Dzień, a właściwie wieczór kończyć będziemy „Selfie night party” – start 19:30.

W sobotę miasteczko rusza już o 11:00, a bawić się będziemy aż do 22:00. W programie oczywiście będzie wiele konkursów (w praktyce trwać one będą przez cały czas),a Eska podobno znów zabiera ze sobą ogromny wór nagród. Wieczorem raz jeszcze zapraszamy też na „Selfie night party”!

W niedzielę odbędzie się kolejna edycja “Zjazdu na byle czym”. Czekamy więc na zwroty akcji i jeszcze większą porcję zwariowanych pomysłów. Już nie raz pokazaliście, że Wasza kreatywność nie ma granic! Zwycięzcy zawodów powalczą oczywiście o atrakcyjne nagrody – kamerki, głośniki bezprzewodowe i słuchawki. Tego dnia start zabawy ponownie o 11:00 (do 16:00).

Przypomnijmy, że tym razem miasteczko Eski stanie na stokach Nartoramy.

Koniec ferii to nie koniec #szusowanka!

Zbliżający się weekend będzie jednocześnie zakończeniem ferii dla niektórych województw (dolnośląskiej, opolskie, mazowieckie, zachodniopomorskie). Nie musicie się jednak specjalnie tym faktem zamartwiać. Sezon narciarski w Zieleńcu trwa nawet 150 dni w roku. Więc proste wyliczenie pokazuje, że jesteśmy dopiero w jego połowie!

Już dziś planujcie więc kolejne #szusowanko – na pewno znajdziecie w kalendarzu jeszcze kilka wolnych dni. Okazja będzie tym lepsza, że niebawem ruszy znowu akcja Free Ski, dzięki której nocując w Zieleńcu dłużej niż 3 noce, otrzymacie karnet na wszystkie koleje i wyciągi za darmo. Więcej na temat akcji znajdziecie pod tym linkiem.

Do zobaczenia na stoku! 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: