facebook

Eska Winter City w Zieleńcu!

Dodano: 03.02.2020

Nie odpuszczamy ani chwili, nie oszczędzamy się! Każdą wolną minutę wykorzystujemy na znakomitą zabawę w rytmie najnowszych hitów. Nie może być przecież inaczej, jeśli z wizytą wpada do Zieleńca ekipa Radia Eska!

W tym roku zacni goście odwiedzą nas dwukrotnie – pierwszy raz będziemy się wspólnie bawić na stokach już od piątku, 7 lutego. Przez cały weekend mnóstwo się będzie działo – że wspomnimy tylko o zawodach XBOX SNOW i kapitalnych nagrodach, które będą do wygrania. Tą główną będzie konsola XBOX ONE S All-Digital.

Ekipa Eski rozstawi w Zieleńcu specjalne miasteczko – w pierwszy weekend znajdzie się ono na stoku Diament (przy Karczmie). Czekać tam będą na Was znani z anteny goście, którzy w wejściach na żywo relacjonować będą to, co będzie się u nas działo – na stokach i poza nimi.

Program każdego weekendu będzie dość napiety – wszystko po to, aby wycisnąć z niego, ile się będzie dało!

Piątek żyje muzyka

od 16.00 co godzinę będziecie mieli okazję wziąć udział w konkursie z nagrodami, a na koniec dnia zapraszamy Was na wspólną zabawę na stoku – start punktualnie o godzinie 19:30. To jednak nie koniec imprezy w ten wieczór – punktualnie o 21:00 zapraszamy Was do dyskoteki 5 Club Zieleniec (przy stoku Winterpol W5), gdzie zabawę rozkręcą nasi goście z Radia Eska.

Sobota żyje szaleństwem (bo czym innym!)

od 11.30. W ten dzień również co godzinę będziecie szansa na wygranie ekstra nagród, i podobnie jak w piątek o 19:30 spotykamy się na stoku na wspólnym szaleństwie, a o 21:00 również w 5- Club Zieleniec!

Niedziela żyje zabawą

nie śpimy, nie odpoczywany. Stoki otwarte są od 9:00, więc będzie chwila na #szusowanko, a potem już od 11.30 zaczynamy energetyczną rozgrzewkę. I znów co godzinę aż do 16.00 konkursy, mnóstwo konkursów z nagrodami.

Będziecie z nami!?! Musicie! Będzie się działo!

ZSA_Eska Winter City_20201
ZSA_Eska Winter City_20202
ZSA_Eska Winter City_20203
ZSA_Eska Winter City_20204

Pamiętajcie, że ekipa ESKI odwiedzi Zieleniec w tym sezonie raz jeszcze – 28 lutego! 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: