facebook

ESKA Winter City w Zieleńcu

Dodano: 30.01.2023

Rozkręcamy zimę na całego! Już w najbliższy weekend do Zieleńca zawita Eska Winter City. A to oznacza, że czeka nas moc atrakcji, sportowe emocje i muzyczne hity na czasie w tle! To wszystko w niepowtarzalnym (mikro)klimacie! Kto wpada na imprESKĘ? 

W tym roku pomarańczowe, zimowe miasteczko stanie na stoku Bartuś. Od piątku (3 lutego) do niedzieli (5 lutego) w swoje pełne niespodzianek i pozytywnej energii progi zaprasza ekipa radiowej Eski. Nie może Was to ominąć, zbierajcie znajomych i wbijajcie do Ziela!

Oj…będzie się działo!

Eska Winter City startuje już w piątek o 16.00. Przez cały weekend możecie wziąć udział w wielu atrakcjach, w tym w konkursie “Śnieżna kula”, quizach, czy rozszyfrowaniu sejfu. Do wygrania głośnik JBL, smartwatch i eskowe gadżety, a dodatkowo na stronie  wintercity.eska.pl możecie zgarnąć aż 500 zł.

Do Eska Winter City możecie też wbić na ciepłą herbatę w strefie grzania i podładować telefon. To nie koniec atrakcji! Gośćmi zimowej ekipy będzie w tym roku zespół rajdowców Kamena Rally team, z którymi będziecie mieli okazję zbić pionę i wymienić się nowymi narciarskimi trikami. 

W piątek i sobotę zapraszamy na afterka do Klubu „Piątka”, gdzie od 22:00 będziecie mogli spotkać pozytywnie nakręconą ekipę Radia Eski.

Bądź na bieżąco relacje prosto ze stoku 

A jeśli tym razem nie dacie rady być z nami “na żywo”, relacje prosto ze stoku usłyszycie oczywiście w Radiu ESKA. Całą akcję możecie też na bieżąco śledzić w mediach społecznościowych i stronie wydarzenia wintercity.eska.pl. Znajdziecie tam fotorelacje i najświeższe info o tym, co się dzieje pod Orlicą!

Do zobaczyska!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: