facebook

Eska Winter City w Zieleńcu!

Dodano: 25.02.2020

W ten weekend przedłużamy zimowe ferie! Z pomocą przyjdzie nam ekipa Radia Eska, z którą wspólnie będziemy się bawić w kolejnej odsłonie projektu Eska Winter City! Zapraszamy od 29 lutego do 2 marca na stok przy wyciągach Bartuś. 

Podobnie jak miało to miejsce na początku lutego, również i tym razem przez cały weekend wiele się będzie działo. Zachęcamy Was do udziału zabawach i konkursach, w których do wygrania będą znakomite nagrody. Główną będzie konsola XBOX ONE S All-Digital. O tym, jak ją zdobyć, przeczytacie więcej na stronie www.wintercity.eska.pl.

Ekipa Eski rozstawi tym razem miasteczko przy wyciągach Bartuś (BT, B1 i B2), gdzie czekać będą na Was znani z anteny prowadzący i redaktorzy.

Program całego weekendu znów będzie dość napiety:

Piątek żyje muzyka

od 16.00 co godzinę będziecie mieli okazję wziąć udział w konkursie z nagrodami, a na koniec dnia zapraszamy Was na wspólną zabawę na stoku – start punktualnie o godzinie 19:30. To jednak nie koniec imprezy w ten wieczór – punktualnie o 21:00 zapraszamy Was do dyskoteki 5 Club Zieleniec (przy stoku Winterpol W5), gdzie zabawę rozkręcą nasi goście z Radia Eska.

Sobota żyje szaleństwem (bo czym innym!)

od 11.30. W ten dzień również co godzinę będziecie szansa na wygranie ekstra nagród, i podobnie jak w piątek o 19:30 spotykamy się na stoku na wspólnym szaleństwie, a o 21:00 również w 5-Club Zieleniec!

Niedziela żyje zabawą

O 11.30 zaczynamy energetyczną rozgrzewkę, a potem aż do 16.00 dalej zabawa i mnóstwo konkursów z nagrodami.

Czekamy na Was!

ZSA_Eska Winter City_20201
ZSA_Eska Winter City_20204
ZSA_Eska Winter City_20202
ZSA_Eska Winter City_20203

Będziecie z nami!?! Musicie! Będzie się działo! 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: