facebook

ESKA Summer City w Zieleńcu

Dodano: 19.07.2021

Już w najbliższy czwartek 22 lipca od 11:00 do 16:00 wspólnie z radiem Eska Wrocław zapraszamy na Family Bike Park Zieleniec gdzie radiowa ekipa będzie testowała nasz nowo otwarty Bike Park.

Jeśli coś ciekawego dzieje się regionie to nie może zabraknąć ekipy ESKA Summer City. Nie inaczej będzie w najbliższy czwartek w Zieleńcu. Wieści o nowo otwartym Family Bike Park Zieleniec dotarły aż do Wrocławia więc radiowa ekipa koniecznie musi przetestować nasz Bike Park.

W ramach relacji z Bike Parku w specjalnych audycjach na anternie Eska Wrocław będziecie mogli posłuchać o tym co dla Was przygotowaliśmy w tym sezonie letnim, a zdjęcia z wyjazdu dostępne będą również na Fan Page.

Bez wątpienia Ekipa ESKA Sammre City dostarczy wszystkim uczestnikom mnóstwa energii, setki gadżetów Radia Eska oraz informacji o Family Bike Park Zieleniec. Cała strefa Chill będzie zlokalizowana przy dolnej stacji kolie linowej Gryglówka i barze SKI & Bike Bar.

Family Bike Park zlokalizowany jest na stokach ośrodka Gryglówka i Nartoramy. Na całość projektu składać się będą cztery trasy o łącznej długości zjazdowej 9 kilometrów. Obecnie czynne są dwie trasy: łatwa o nazwie Sztos i długości 1,9 km oraz nieco trudniejsza Patataj o długości 1,8 kilometrów. Dwie pozostałe (Zig-Zag oraz Bom-Bel) aktualnie są jeszcze w budowie i znajdą się na stokach Nartoramy. Co prawda część trasy Zig-Zag będzie dostępna już w następny weekend natomiast trasa Bom-Bel będzie dostępna w połowie sierpnia. Trasy te będą też dłuższe i wyniosą w sumie 5,3 kilometra. Na górski grzbiet i do początku tras zjazdowych rowerzystów wywozi kolej linowa, natomiast bezpośrednio przy niej jest wypożyczalnia rowerów, serwis rowerowy oraz bar z przekąskami – SKI & Bike Bar.

Więcej in formacji na oficjalnej stronie

Dojazd do Bike Parku z Dusznik Zdroju

 

 

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: