facebook

Absolwent Zieleniec

(Polski)

default
absolwent-zieleniec-14_wynik
absolwent-zieleniec-13_wynik
absolwent-zieleniec-12_wynik
absolwent-zieleniec-11_wynik
absolwent-zieleniec-10_wynik
absolwent-zieleniec-09_wynik
absolwent-zieleniec-08_wynik
absolwent-zieleniec-07_wynik
absolwent-zieleniec-06_wynik
absolwent-zieleniec-05_wynik
absolwent-zieleniec-01_wynik

Powrót do listy Noclegów

Absolwent Zieleniec


PRZEJDŹ NA OFICJALNĄ STRONĘ OBIEKTU

Absolwent to miejsce o wyjątkowej atmosferze. Cieszymy się uznaniem jako baza rekreacyjno-noclegowa dzięki świetnej lokalizacji, blisko stoków i wyciągów narciarskich, szlaków turystycznych i i rowerowych w samym sercu Gór Orlickich. Z okien naszego Ośrodka rozpościera się widok na ośnieżone stoki i szusujących narciarzy.

Naszą ofertę opieramy na rodzinnej atmosferze. Jednocześnie chętnie podejmujemy się realizacji spotkań firmowych, biznesowych i rodzinnych.
Ośrodek oferuje 33 pokoje 1,2,3 osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, tv led, Wi-Fi. Dla wszystkich gości jest przygotowany parking. Dla bezpieczeństwa i wygody posiadamy przechowalnię sprzętu narciarskiego i rowerów, suszarnię odzieży sportowej oraz wypożyczalnię sprzętu narciarskiego. Po całym dniu można zażyć relaksu w saunie. Dzieci mogą spędzić czas w pokoju zabaw. W okresie ferii i świąt funkcjonuje mini przedszkole.

Serwujemy całodzienne posiłki w formie bufetu, bogate menu zadowoli gust najbardziej wybrednych gości. Z uwagi na specyficzny mikroklimat Zieleńca, stymulujący układ krążenia, do naszego Ośrodku przyjeżdżają często grupy sportowe. Gościmy zawodniczki i zawodników kolarstwa szosowego i torowego, a także kolarzy tandemowych. Bliskość Jamrozowej Polany zachęca do przyjazdu biathlonistów i biegaczy narciarskich.

Udogodnienia

(Polski) obiekt przy stoku, sauna, parking, wi-fi, śniadania, obiady, kolacje, obiadokolacje, udogodnienia dla dzieci, przyjazny zwierzętom

 

 74 86 60 429, 502 288 140www.absolwent.zieleniec.plul. Zieleniec 2, 57-340 Duszniki-Zdrój

W celu zarezerwowania pobytu
skontaktuj się z ośrodkiem