facebook

Nartorama

(Polski)

Budynek Ośrodka zima

Powrót do listy Noclegów

Nartorama


PRZEJDŹ NA OFICJALNĄ STRONĘ OBIEKTU

Ośrodek Wypoczynkowy Nartorama usytuowany jest w centrum stoku narciarskiego, na trasie Serpentina jednej z pięciu nartostrad przy kolei kanapowo – gondolowej Nartorama Skyway Express, tuż przy 2 wyciągach orczykowych należących do kompleksu Nartorama. Bliskie położenie ośrodka i wyciągu daje komfort wjazdu na trasy prawie spod drzwi ośrodka oraz możliwość bezpośredniego zjazdu do obiektu.

Usytuowanie ośrodka umożliwia Państwu bezpośredni kontakt z naturą oraz niesamowite, zapierające dech widoki na okoliczne góry. Wszystko to sprzyja udanemu wypoczynkowi w sezonie letnim i zimowym. Oferujemy Państwu bazę noclegową obejmującą 66 miejsc, w 18 komfortowo przygotowanych pokojach. Do Państwa dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pięknym widokiem na stoki narciarskie, lasy oraz rozciągające się na horyzoncie Góry Bystrzyckie, Orlickie oraz Masyw Śnieżnika.

Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, wyposażone są w TV. Na terenie obiektu dostęp do Wi – fi. Na każdym piętrze znajduje się bufet kawowy do dyspozycji gości (zawierający kawę, herbatę, dostęp do czajnika). Dodatkowo w jadalni dostęp do profesjonalnego ekspresu kawowego.
Amatorów ciepła zapraszamy do sauny. Wysokie temperatury oraz niska wilgotność poprawiają krążenie w kilka minut oraz usuwają z organizmu zbędne toksyny i pomagają się zrelaksować.

 

Udogodnienia

(Polski)

przyjazny dla zwierząt, śniadania, obiadokolacje, Wi-fi, parking, sauna, plac zabaw dla dzieci, pokoje z balkonami, łazienka w każdym pokoju, TV w każdym pokoju

 ul. Zieleniec 136, 57-340 Dusznik Zdrój

 74 8660410, 885 154 681, 603 201 076www.nartorama.plNartorama Ośrodek Wypoczynkowy

W celu zarezerwowania pobytu
skontaktuj się z ośrodkiem