facebook

Dziękujemy, że jesteście z nami. Bez względu na wszystko

Dodano: 30.12.2020

Nie w taki sposób wyobrażaliśmy sobie końcówkę tego roku. W „normalnych” okolicznościach bylibyśmy w samym środku świąteczno-noworocznego okresu, w pełni ciesząc się ze wszystkich zielenieckich atrakcji. Niestety począwszy od 28 grudnia aż do 17 stycznia jest i będzie zupełnie inaczej. I wszyscy musimy się do tej rzeczywistości dostosować. 

Rok 2020 dobiega końca. Nie jest tajemnicą, że nie będziemy jakoś specjalnie za nim tęsknić. Jednak dziś nie widzimy sensu w narzekaniu na to, co przyniósł i na rzeczywistość, jaką nam stworzył. Skupmy się na tym, co dobre, optymistyczne i w tym duchu spoglądajmy w najbliższą przyszłość.

Dziękujemy, że jesteście!

Zawsze mogliśmy na Was liczyć i nigdy nas nie zawiedliście. Nie ważne, czy była odwilż czy siarczysty mróz. Czy działały trzy koleje czy piętnaście. W trudnych sytuacjach wykazywaliście się wyrozumiałością, doceniając naszą pracę w przygotowanie ośrodka i narciarskich tras. Wasze przywiązanie do Zieleńca widać było szczególnie w tym roku, kiedy to warunki dyktował koronawirus i rządowe ograniczenia, czy w końcu fatalny ostatni dzień pierwszej części sezonu, kiedy to całą okolicę mocno poturbował wiatr i jego niezwykle silne podmuchy.

Dziękujemy, że przyjeżdżacie do Zieleńca niemal z każdego regionu naszego kraju. Że potraficie docenić, ale też konstruktywnie krytykować. Wierzymy, że przed nami już tylko lepszy, pełen śniegu i pięknych dni #szusowanka czas, który da nam wszystkich wiele radości i będzie potężną dawką dobrego humoru oraz przede wszystkim zdrowia.

Zieleniec czeka na turystów!

Choć dziś nie możemy zaprosić Was na narty czy snowboard, pamiętajcie, że Zieleniec to także wiele dostępnych również pomiędzy 28 grudnia a 17 stycznia pięknych szlaków turystycznych. W okresie 30 grudnia – 03 stycznia  czynna jest również kolej Nartorama (9:00-16:00), niebawem dostępna dla turystów pieszych będzie także wieża na Orlicy, z której panorama będzie naprawdę wyjątkowa (czekamy na oficjalne pozwolenie na użytkowanie – damy wam oczywiście znać!).

Szanujmy zasady

Niezależnie od tego, czy zgadzamy się z obowiązującymi przepisami i obostrzeniami, czy nie, apelujemy o ich przestrzeganie. Nie jest tajemnicą, że to od nas samych zależy, czy i jak szybko poradzimy sobie z pandemią. Jeśli więc zamknięte pozostają stoki, a rząd apeluje o powstrzymanie się od gromadzenia czy hucznego świętowania Nowego Roku, uszanujmy to. Na imprezy na świeżym powietrzu, czy samego Sylwestra przyjdzie jeszcze czas –  również w Zieleńcu!

Czekamy na 18 stycznia!

Z niecierpliwością czekamy na 18 stycznia, czyli otwarcie sezonu narciarskiego 2.0. Wierzymy, że sytuacja pandemiczną pozwoli na uruchomienie stoków, a być może nawet możliwość otwarcia bazy hotelowej. Cały czas trzymamy rękę na pulsie odnośnie do dynamicznie zmieniającej się sytuacji. Stoki będą na Was czekać w doskonałej formie, my w pełnej gotowości. Jeśli tylko nie wydarzy się nic przewidzianego, spotykamy się w poniedziałek, 18 stycznia i kręcimy

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: