facebook

Dziękujemy, że daliście znać, co myślicie o Zieleńcu!   

Dodano: 16.02.2023

Na przełomie listopada i grudnia podzieliliście się opiniami o naszej stacji w krótkiej ankiecie. Choć od lat czujemy Wasze wsparcie, skala i liczba respondentów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, pozytywnie nas zaskakując. Na pytania w formularzu odpowiedziało blisko 2 000 osób. Dziękujemy, że daliście znać, co o nas myślicie! 

Nie zabrakło kreatywnych pomysłów, słów wsparcia i sugestii do wprowadzenia usprawnień w kolejnych sezonach. Nasz zespół do zadań specjalnych uważnie przeczytał wszystkie ankiety i podsumował odpowiedzi. Jesteście ciekawi wyników? Oto one!

Wszystkie oceny są już w dzienniku

Na te wyniki czekaliśmy z zapartym tchem i teraz już możemy śmiało przyznać, że zdaliśmy egzamin! Ponad 90% respondentów oceniło Zieleniec Sport Arenę bardzo pozytywnie. Największe grupy (44%) stanowią odpowiedzi “bardzo dobrze” i “wspaniale” (40,7%). Kolejna najliczniejsza reakcja – “dobrze” zebrała 12,9% głosów.

Oczywiście nie oznacza to, że zwalniamy tempo, wręcz przeciwnie. To ważny sygnał dla całego zespołu, który w trakcie sezonu często od rana do nocy dba, o najmniejsze szczegóły, aby można było szusować bez ograniczeń.

Za co lubicie stację pod Orlicą?

Wśród mocnych stron naszej stacji najczęściej wskazywaliście na rozbudowaną infrastrukturę. Ponad 70% ankietowanych za największy atut uznało dużą liczbę kolei i wyciągów ( w sumie w Zielu jest ich 31 – w tym kolej kanapowo-gondolowa, kanapy, orczyki i taśmy dydaktyczne).  Zróżnicowane trasy doceniło 63,9% respondentów, a dobre przygotowanie szerokich i bezpiecznych stoków pod Orlicą – 46,8%. Ponad połowa (55,6%) uczestników ankiety wskazała na wyjątkowy mikroklimat panujący pod Orlicą.

To wszystko wpływa także na Wasze powroty do Zieleńca, które zawsze bardzo cieszą! Z naszego krótkiego badania wynika, że prawie połowa respondentów odwiedza ośrodek średnio 3 razy w sezonie, a 16,2% planuje szusować pod Orlicą kilka razy w miesiącu.

Pytaliśmy Was również, z jakich kolei i wyciągów korzystacie najczęściej. W tym przypadku zaskoczenia być nie mogło, największą popularnością cieszą się kanapy. Ale widać również, jak istotnym elementem naszej infrastruktury są orczyki czy taśmy.

Nad czym jeszcze możemy popracować?

Bez Was Zieleniec Sport Arena nie byłby taki sam! Energia nie do opisania, radość z nowych rekordów prędkości czy gibkości i adrenalina od rana do nocy. Robimy wszystko, abyście z sezonu na sezon czuli się u nas jeszcze lepiej. Stąd pytanie “Gdybyś miał/a zmienić jedną rzecz w Zieleniec Sport Arena, co by to było?”. W odpowiedziach sugerowaliście powiększenie parkingów. Tu niestety ogranicza nas przestrzeń, choć co roku oddajemy nowe miejsca. Często pojawiały się głosy o budowie camper parku.

Wasze odpowiedzi i pomysły są dla nas bezcennymi wskazówkami do wprowadzania usprawnień i realizacji nowych projektów. Gdybyśmy mieli 3 życzenia u złotej rybki albo odrobinę magicznego pyłu, zmiany zobaczylibyście już jutro. Mamy świadomość, że przed nami wiele pracy, ale to wszystko wymaga czasu i nie zawsze zależy wyłącznie od nas.

Dziękujemy wam za poświęcony czas, zaangażowanie i zaufanie – z Waszym wsparciem czujemy, że możemy przenosić góry!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: