facebook

Do końca zimy jeszcze daleko!

Dodano: 26.02.2021

Niech nie zmyli Was chwilowe ocieplenie i wiosenna aura. To jeszcze nie koniec zimy i narciarskiego sezonu. Śniegu na stokach mamy mnóstwo, a o warunki możecie być spokojni. Do tego w prognozach widać na horyzoncie ochłodzenie. Wszystko to sprowadza nas to wniosku, że marzec będzie miesiącem szusowanka. I to szusowanka oczywiście w Zieleńcu. 

Ależ mamy w tym roku hiperbolę nastrojów. Zamykanie, otwieranie, znów zamykanie i znów otwieranie. Do tego zmieniająca się jak w kalejdoskopie aura –  rekordy zimna błyskawicznie przechodzące w kilka stopni powyżej zera. Jedno jednak na razie zmianie nie ulega – to warunki panujące na naszych stokach, które cały czas są bardzo dobre. A co poza tym słuchać w Zieleńcu i co działo się będzie u nas w ciągu najbliższych dni?

Kręcimy aż miło!

Nie marudzimy, jeździmy. Codziennie od 9:00 do 21:00 bez wyjątków. Korzystajcie z dobrych warunków i zimy na wszystkich trasach, ile się da. Czy „dokręcimy” aż do świąt? Doświadczenia tego i minionego sezonu karzą nam powstrzymać się od wybiegających aż o kilka tygodni w przyszłość prognoz. Na dziś jest dobrze, jest pięknie i nie należy wykluczać takiej opcji!

Do Waszej dyspozycji cały czas jest:

  • 31 kolei i wyciągów
  • 23 kilometry tras

Również od 9:00 do 21:00 czynne są w Zieleńcu:

Dodajmy przy tym, że aktualna, nieco niższa frekwencja na stokach stwarza doskonałe warunki właśnie do nauki jazdy i szlifowania narciarskich umiejętności. 

Jeśli wybieracie się do Zieleńca, aktualnie panujące warunki zawsze możecie sprawdzić:

Na naszej stronie znajdziecie również bardzo przydatne informacje dotyczące:

Wspólnie dbajmy o bezpieczeństwo!

Jak wiecie, od samego początku sezonu (a właściwie od końca poprzedniego), ogromną wagę przykładamy do przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią. Dystans, maseczki i dezynfekcja to nasze priorytety i o stosowanie się do nich apelujemy cały czas. Pamiętajcie jednak, że począwszy od soboty, 27 lutego, wchodzą w życie istotne zmiany, spośród których nas dotyczy przede wszystkim ta mówiąca o konieczności zakrywania nosa i ust wyłącznie maseczką a nie chustą, szalikiem czy przyłbica. Dodatkowo usta i nos muszą być zakryte przez cały czas pobytu w ośrodku narciarskim.

Spanie i jedzenie

Również w tym przypadku mamy dobre wiadomości. Zmiany w obostrzeniach, które wchodzą w sobotę, nie dotyczą bazy noclegowej w naszym regionie. Nasze hotele i pensjonaty czekają na Was w gotowości, oferując oczywiście jedynie 50% z dostępnych pokoi. Czynna w Zieleńcu pozostaje także baza gastronomiczna, w tym przypadku jednak wciąż oferująca dania jedynie w opcji na wynos (ale za to nie trzeba specjalnie nigdzie daleko w chodzić).

Przybywajcie więc licznie do Zieleńca. Czeka na Was kapitalna atmosfera, dobre warunki i fajny klimat, którego tak bardzo brakowało nam przez wiele tygodni zamknięcia. Mamy nadzieję, że w tym roku już nas te nieprzyjemności ominą i będziemy mogli cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu nie tylko zimą, ale i później wiosną oraz latem.


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: