facebook

(Polski) Nowy sezon na horyzoncie!

Dodano: 08.09.2018

Nowy sezon na horyzoncie. Niebawem rusza przedsprzedaż karnetów!

Dość już nacieszyliśmy się latem. Co prawda trwa jeszcze to kalendarzowe, jednak nie będziemy zanim jakoś specjalnie tęsknić. Nasze myśli i plany coraz częściej wybiegają w stronę innej pory roku, dlatego już dziś chcieliśmy zwrócić Waszą uwagę na jeden istotny fakt.

Otóż 14 września – tak, tak, już 14 września – rozpocznie się za pośrednictwem naszej strony internetowej przedsprzedaż karnetów na zbliżający się sezon narciarski 2018/2019. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, jeśli macie ochotę na skorzystanie z najwyższych przed sezonem rabatów, musicie się z zakupem pospieszyć. Cóż, taki urok przedsprzedażowej oferty.

W pierwszej fazie wysokość rabatów wynosić będzie od 25 do nawet 35 procent. I tak o jedną czwartą mniej zapłacicie za karnety 3 i 6-dniowe non-stop, które ważne są od godziny 9:00 do 21:00, o 1/3 taniej za te 3-dniowe, z których korzystać będziecie mogli w 3 dowolne dni oraz 2-dniowe non-stop (również ważne od 9:00 do 21:00). Natomiast 35 proc. zniżki otrzymacie kupując karnet 6-dniowy na dowolne w trakcie sezonu dni, tym samym zaoszczędzając prawie 198 złotych!

Wszystkie szczegóły odnośnie do obowiązujących w całym sezonie 2018/2019 cen znajdziecie rzecz jasna w opublikowanym na naszej stronie cenniku.

Odnośnie do pierwszego okresu przedsprzedaży mamy dla Was jeszcze jedną, bardzo ważną informację – liczba karnetów, które dostępne będą w właśnie w pierwszej fazie będzie ograniczona. Jest to oczywiście wynikiem bardzo dużej i rosnącej z każdym kolejnym rokiem popularności tej formy sprzedaży karnetów w stacji narciarskiej Zieleniec Sport Arena. Z drugiej strony aż do rozpoczęcia sezonu będziecie mogli skorzystać z rabatów, które jednak im bliżej sezonu, tym będą oczywiście niższe.

Oczywiście cały czas w naszym sklepie internetowym kupić będzie mogli również pakiety do pracujących w Zieleńcu szkółek narciarskich, specjalne ubezpieczenie, aktualna będzie także oferta spersonalizowania zakupionego karnetu.

Co poza tym słuchać w Zieleńcu? Początek września to czas w naszych stronach wyjątkowy – jeszcze bezpiecznie ciepło, choć bez uciążliwych upałów. Cała aura jest zresztą stabilna, co sprzyja górskim wycieczkom, rowerowym czy konnym eskapadom. Kolejny rok z rzędu widzimy, że coraz więcej z Was właśnie ten czas wybiera na wakacyjny urlop. Biorąc pod uwagę właśnie aurę, ale i mniejszy natężenie ruchu w górach i całej okolicy – naprawdę trudno się takim wyborom dziwić. Tym jest nam milej, że na ów wypoczynek wybierać również nasz skromny ośrodek.

Zachęcamy Was więc gorąco do skorzystania z przedsprzedażowej oferty na zakup karnetów do Zieleńca, co będzie doskonałym wstępem do zbliżającego się powoli kolejnego sezonu narciarskiego. A ten zapowiada się, jak to zwykle już bywa, emocjonująco i bardzo aktywnie. O wszystkich szczegółach będziemy Was oczywiście na bieżąco informować.