facebook

Nata

(Polski)

nata-noclegi-zieleniec-01
nata-noclegi-zieleniec-02
nata-noclegi-zieleniec-03
nata-noclegi-zieleniec-04
nata-noclegi-zieleniec-05

Powrót do listy Noclegów

Nata


PRZEJDŹ NA OFICJALNĄ STRONĘ OBIEKTU

Dom NATA położony w centrum Zieleńca – na polanie wśród gór i lasów, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągów narciarskich i terenów spacerowych idealnie spełni Państwa oczekiwania.

Stylowe wnętrze hotelu połączone z nowoczesnymi funkcjami użytkowymi zapewnią doskonały wypoczynek i stuprocentowy relaks. Posiadamy 3o miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4, osobowych, każdy pokój jest z TV i łazienką.

Nasz ośrodek posiada idealne warunki do organizacji narad, spotkań szkoleniowych, obozów sportowych a przede wszystkim pobytów rodzinnych.

Nasza specjalnością są wczasy odchudzająco – relaksujące połączone z masażami i treningiem odchudzającym. Organizujemy także wycieczki po Kotlinie Kłodzkiej (Szczeliniec, Błędne skały, Kudowa Zdrój, Duszniki Zdrój, Jaskinia Niedżwiedzia) oraz do Czech (Praga, Nachod, Skalne Miasto). Organizujemy także kameralne przyjęcia (urodziny, imieniny ) oraz bankiety z pieczeniem prosiaka.

Uwagi: Doba rozpoczyna się o godz 16.00 i kończy o godz 11.00
Dzieci: do lat 3 – bezpłatnie (bez świadczeń) do lat 12 – 50% zniżki

W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zaliczki w wysokości do 30% ogólnej kwoty zamówienia.
Zaliczka przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej, jeśli odwołanie nastąpiło na 7 i mniej dni przed zarezerwowanym terminem, jednocześnie informujemy, że w przypadku skrócenia pobytu po dokonaniu meldunku nie dokonujemy zwrotów.

Udogodnienia

(Polski) sauna sucha, sauna parowa, boisko sportowe, salon kominkowy, masaże relaksacyjne, masaże odchudzające, masaże kosmetyczne

 Zieleniec 83, 57-340 Duszniki Zdrój

 74/ 8717300, 602-198-856Nata, zieleniec

W celu zarezerwowania pobytu
skontaktuj się z ośrodkiem