facebook

Czas na Milkę w Zieleńcu!

Dodano: 23.01.2018

Kojarzycie Milkę? Tak, tak, chodzi oczywiście o jedną z najbardziej znanych na świecie marek, słynącej z pysznej czekolady niemal w każdej postaci. Tym milej jest nam zaprosić Was na weekend, który upłynie właśnie pod znakiem filetowej krówki! 

27 i 28 stycznia na samym stoku Bartuś oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie (przy wyciągu B2) w godzinach od 9:00 do 16:00 powstanie Zimowe Miasteczko Milka, które oferować będzie przez cały weekend mnóstwo atrakcji dla wszystkich Fanów zimowego szaleństwa!

Ponieważ mamy piękna, ale i mroźną zimę nie będzie mogło obejść się bez specjalnego namiotu, w którym będzie serwowana darmowa, gorącą czekoladę Milka. Każdy, kto poczuje, że zmarzł w trakcie #szusowanka, będzie mógł wpaść na kubek gorącej Milki i uzupełnić energię do dalszej zabawy!

Przed namiotem zostaną wystawione specjalne pufy i leżaki, na których będziecie mogli chwilkę odpocząć. Żeby umilić Wam chwile relaksu, specjalnie zaproszony DJ będzie puszczać energetyczną muzykę. Dodatkową porcję energii będziecie mogli przyjąć…. oczywiście w formie kostek przepysznej czekolady. Jakiej marki? Oczywiście – Milka!

Tuż obok samego namiotu postawione zostaną dwie specjalne foto budki, w których będziecie mogli zrobić sobie śmieszne, pamiątkowe zdjęcia, na którym jeśli chcecie towarzyszyć Wam mogą fioletowe krówki Milka!

Najnowocześniejszą atrakcją będzie kapitalna zabawa w okularach VR, czyli okularach wirtualnej rzeczywistości. Jeśli będziecie mieć ochotę oddać narciarski skok nic nie będzie stało na przeszkodzie, wystarczy założyć gogle by poczuć się jak prawdziwy skoczek. Dodatkowo będzie można zobaczyć na własne oczy, a nawet dotknąć, jak wygląda i z czego zrobiony jest kombinezon skoczka narciarskiego.

Ponadto Milka stworzy Wam możliwość nagrania własnego zjazdu, dzięki specjalnym kamerkom GoPro. Możecie liczyć na super rozgrzewkę w rytmie puszczanej przez DJ-a muzyki oraz w towarzystwie unoszącego się w powietrzu zapachu przepysznej czekolady!

Już dziś zapraszamy Was gorąco na 27 i 28 stycznia do znakomitej zabawy i relaksu z Milką. Start punktualnie o 9:00, 27 stycznia przy i na stoku tuż obok wyciągu Bartuś (B2). 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: