facebook

Zawody snowboardowe: Bent Metal Highest Ollie Contest

Dodano: 07.02.2018

Nie samym narciarstwem alpejskim czy klasycznym żyjemy! Mamy przecież w Zieleńcu snowpark, w którym doskonale poszaleć można i na snowboardzie. Najbliższa okazja już 10 lutego, w trakcie Bent Metal Highest Ollie Contest! 

Tego dnia odbędą się w Zieleńcu wyjątkowe zawody. Zwycięży ten, który wykona… najwyższe olllie! Oczywiście będzie to jedna z wieku tego dnia atrakcji – przez cały dzień na to wydarzenie zarezerwowany będzie zieleniecki snowpark przy ośrodku Diament oraz stoki ośrodka, gdzie testowane będą przez cały czas różne przeszkody.

Głównym założeniem jest jednak wyłonienie i nagrodzenie najlepszego zawodnika (który wykona najwyższe ollie). Dodajmy, że w rekord poprzedniej edycji wynosi aż 98 centymetrów!

Zawody rozgrywane będą w kategorii open. Oznacza to, że będzie mógł wziąć w nich udział każdy – bez względu na wiek, płeć, narodowość czy przynależność do stowarzyszeń i organizacji. Firma Bent Metal zadbała o przygotowanie wyjątkowych nagród, warto więc stanąć do rywalizacji!

W trakcie samej imprezy wszyscy jej uczestnicy będą mogli przetestować najnowsze deski firm LibTech, Gnu i Roxy, które dostępne w sprzedaży będą jednak dopiero w przyszłym sezonie. Z kolei firma Rags zaprezentuje swoją unikalną kolekcję zimowej odzieży.

Start imprezy punktualnie o godzinie 11:00. Koniec przewidziany został mniej więcej na 15:00, jednak wszystko zależy oczywiście od liczby uczestników – nie mamy nic na przeciwko, aby całe przedsięwzięcie przedłużyć! 

Po zakończeniu zawodów zapraszamy wszystkich na nieoficjalną kontynuację imprezy, czyli After Party w Karczmie Diament! 

Prognozy pogody na zbliżający się weekend zapowiadają się doskonale. Lekki mróz, minimalny wiatr, spore dawki słońca – czy można chcieć więcej?

Czekamy na Was – do zobaczenia na stoku i w snowparku!

IMG_0256
IMG_0278
IMG_0279
IMG_0282
IMG_0263
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: