facebook

Aktualny rozkład jazdy

Dodano: 02.01.2023

Zima, w tym roku postanowiła wykorzystać zaległy urlop. Jak wiecie, pod Orlicą szanujemy prawo do wypoczynku, ale bez przesady… Choć nie wywieramy presji, jednak z otwartymi ramionami czekamy na zmiany w prognozach. Te mają nadejść już w najbliższy weekend! Wszystkie rękawice na pokładzie, armatki w stanie najwyższej gotowości, robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby szusowanko trwało — w końcu Zieleniec poddaje się ostatni!

Zanim jednak pogoda wróci na dobre tory, zmieniamy nieco rytm śnieżnego szaleństwa. Większość wyciągów kręci dla Was codziennie do 16.00. Dodatkowo  jedna kolej będzie do Waszej dyspozycji codziennie do godziny 20.00. W najbliższych dniach Nowego Roku harmonogram od 16:00 do 20:00 wygląda następująco:

Poniedziałek 2 stycznia – Gryglówka 4 os. G1 + talerzyk G2

Wtorek 3 stycznia – Winterpol 6 os. W3 

Środa 4 stycznia – Mieszko 4os. M1

 czwartek 5 stycznia – Gryglówka 4 os. G1 + talerzyk G2

Aktualnie dostępne są u nas tylko wyznaczone części tras, które zostały przygotowane do jazdy – dlatego prosimy szusować tylko po wyznaczonych częściach stoku!

Warunki panujące na stokach są dostateczne. Przed zakupem biletu, prosimy o zapoznanie się z warunkami panującymi na naszych stokach.

Oczywiście na bieżąco sprawdzamy sytuację, a cały zespół działa na pełnych obrotach, by stoki pod Orlicą były jak najlepiej przygotowane. Czekamy, aż termometry zaczną pokazywać niższe temperatury i od razu odpalamy armatki.

Choć nie mamy wpływu na decyzje aury, jednego jesteśmy pewni — pod Orlicą nie zabraknie sportowych emocji i okazji do aktywnego wypoczynku. Możecie szusować, spacerować, wspinać się, a także postawić na relaks w zielenieckich SPA. Polecamy też zdobywanie wież widokowych i podziwianie sudeckich panoram!

Kochana zimo, musisz wiedzieć, że tęsknimy i nie możemy się doczekać Twojego powrotu z wakacji!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: