facebook

23.02.2019 Zieleniec Sport Arena

Dodano: 23.02.2019


Wracamy do pełnej sprawności i optymalnych warunków!!

Przyznajemy na przestrzeni kilku ostatnich dni pogoda nas nie oszczędzała, ale dzielnie staraliśmy się utrzymać dobre warunki.

Kilka dni dodatnich temperatur, a następnie duży przymrozek sprawiły, że stoki w niektórych miejscach stały się oblodzone – na szczęscie sytuacja wróciła do normy wraz z poprawą pogody. Pokrywa śnieżna jest na tyle duża, że nie ma potrzeby ciągłego dośnieżania – to pogorszyłoby tylko sytuację z oblodzeniem – niestety tutaj z kolei nie wygramy z fizyką ;). Dośnieżamy za to w nerwalgicznych miejscach, np. na mostku przy W5. Informujemy również, że ratraki wyjeżdżają codziennie na stoki tak byście zaczynali szusowanko od dobrego sztruksu.

Pamiętajcie, że #ZieleniecPoddajeSieOstatni i będziemy walczyć o tę zimę, prosimy Was rówież o wyrozumiałość! A teraz…na stoki!

—–

➔ Snow Parki: https://zieleniec.pl/snow-park/

Pamiętajcie, ze aktualne warunki pogodowe, aktualności, możecie zawsze sprawdzić w naszym chatbocie:
http://messenger.com/t/ZieleniecSkiArena

…lub na stronie: https://zieleniec.pl/raport-pogodowy-ze-stokow/

➔ Wpadajcie również do naszej grupy Poszusowane – czyli Zieleniec Sport Arena po godzinach po godzinach, gdzie możecie zostawić info o znalezionych/zgubionych rzeczach, aktywnie poszukać noclegu, czy wymienić się doświadczeniami z innymi miłośnikami szusowania![fb_vid id=”1143889069118943″]

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: