facebook

2 grudnia otwieramy nowy sezon narciarski!

Dodano: 28.11.2017

Ponad wszelką wątpliwość możemy uroczyście ogłosić, że w najbliższą sobotę (2 grudnia), punktualnie o godzinie 9:00 uruchomimy wyciągi i koleje, czym jednocześnie rozpoczniemy nowy sezon narciarski! 

Nareszcie! Mamy świadomość, że czekaliście na tę wiadomość z niecierpliwością. Nie inaczej było w naszym przypadku – pełni emocji analizowaliśmy prognozy pogody i kształtujące się w Zieleńcu warunki, żeby móc w końcu ogłosić datę oficjalnego otwarcia ośrodka na sezon zimowy 2017/2018. 

To prawda, że zgodnie z pierwotnymi planami, miało to nastąpić jeszcze w piątek, 1 grudnia. Jednak chcąc oddać Wam do dyspozycji dobrze przygotowane stoki, potrzebujemy jeszcze jednej, mroźnej nocy, aby trasy były naprawdę odpowiednio dośnieżone i wyratrakowane. Wolimy poczekać jeszcze jeden dzień, niż potem żałować, że zrobiliśmy coś jednak zbyt wcześnie.

I tak w najbliższą sobotę i niedzielę otwarte będą następujące koleje i wyciągi:

– Kanapa 6 osobowa N2 – Nartorama Skyway Express
– Kanapa 6 osobowa W3 – Winterpol Pomarańczowa
– Kanapa 4 osobowa G1 – Gryglówka
– Kanapa 4 osobowa M1 – Mieszko
– Talerzyk N1 – Transit Masarykowa
– Talerzyk N3 – Patyczak I
– Talerzyk N4 – Patyczak II
– Talerzyk G2 – Śnieżka
– Talerzyk M2 – Mieszko II
– Taśma „magiczny dywan” WT 2

Start punktualnie o godzinie 9:00 i już w pierwszy dzień skorzystać będziecie mogli z Nocnej Jazdy – część wyciągów pracować będzie aż do godziny 22:00. Oczywiście przez cały weekend czynne będą także zlokalizowane przy wyciągach i kolejach wypożyczalnie sprzętu oraz narciarskie szkółki, więc jeśli ktoś jeszcze we własny sprzęt się nie zaopatrzył, nie musi się niczym martwić.

W ramach oferty specjalnej przygotowanej specjalnie na uroczyste otwarcie sezonu, obowiązywać będą promocyjne ceny karnetów. I tak normalny na 7 godzin kosztować będzie 55 złotych (cena regularna wynosi 70 zł), natomiast ulgowy 45 złotych (regularna cena to 60 złotych).

Od poniedziałku (4 grudnia) do czwartku (7 grudnia) w godzinach 09:00 – 16:00 czynna będzie pomarańczowa kanapa Winterpol W3 (6 osobowa). Co do naszych planów na kolejny weekend jedno jest pewne – nasze wyciągi będą czynne i pewnie w szerszym wymiarze niż 2-3 grudnia.

Sezon 2017/2018 Sam sezon zapowiada się naprawdę wyjątkowo – już za chwilę przecież święta, Sylwester na stoku, a w między czasie bożonarodzeniowa edycja zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy (28 grudnia). Cały czas możecie oczywiście kupować również karnety, a w pierwszej fazie sezonu (do świąt) skorzystać z oferty akcji Free Ski (śpisz w Zieleńcu i jeździsz za darmo!).

Spotykamy się zatem w najbliższą sobotę na pierwszym oficjalnym w tym sezonie #szusowanku. Pozostaje nam życzyć Wam pięknych, zimowych dni, obfitych opadów śniegu, mnóstwa wrażeń, ale i doskonałej zabawy i ruchu na świeżym powietrzy.

DO ZOBACZENIA NA STOKACH!!!

ziel info prasowe-2
ziel info prasowe-3
ziel info prasowe-4
ziel info prasowe-5
ziel info prasowe-6
ziel info prasowe-7
ziel info prasowe-8
ziel info prasowe-9
ziel info prasowe-10
ziel info prasowe-11
ziel info prasowe-12
ziel info prasowe-13
ziel info prasowe-14
ziel info prasowe-15
ziel info prasowe
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: