Wydarzenia

Na stokach Zieleniec SKI Arena panują bardzo dobre warunki do szusowania. Przed nami zapowiada się weekend pełen atrakcji.

Otwarty trening przed Mistrzostwami Dusznik-Zdroju

 

Przypominamy, że koniec zimowych ferii nie oznacza końca organizowanych u nas imprez i wydarzeń. Tym bardziej, że w Zieleniec SKI Arena warunki na stokach są bardzo dobre. Od końca lutego występują opady śniegu oraz ujemne temperatury które zdecydowanie wpłynęły na pokrywę śnieżną na stokach. W skutek jakże intensywnych opadów śniegu z początku tygodnia na stokach przybyło ok. 30 cm świeżego śniegu.

W niedzielę 13 marca w godzinach od 10.00 do 12.00 na stoku przy wyciągu talerzykowym M3 rozstawione zostaną tyczki do slalomu giganta. Każdy będzie mógł bezpłatnie przejechać trasę, zmierzyć swój czas i potrenować przed zbliżającymi się Mistrzostwami Dusznik-Zdroju, które w Zieleńcu odbędą się już 20 marca.
Jest to doskonała okazja do tego by każdy z nas mógł sprawdzić swoje umiejętności w szusowaniu na profesjonalnym slalomie i poczuć się jak zawodnik.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Free SKI dzięki której wszystkie osoby nocujące w kurorcie otrzymują bezpłatnie karnet na wszystkie wyciągi i koleje. Jego rodzaj zależy oczywiście od długości pobytu.

 

Otwarty trening przed Mistrzostwami Dusznik Otwarty trening przed Mistrzostwami Dusznik Otwarty trening przed Mistrzostwami Dusznik Otwarty trening przed Mistrzostwami Dusznik Otwarty trening przed Mistrzostwami Dusznik

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online