Wydarzenia

Wszystkich fanów rywalizacji na stokach, zapraszamy do wzięcia udziału w XXVI Memoriale im. Bronisława Haczkiewcza - w narciarstwie alpejskim, które odbędą się już 1 marca 2015 roku pod honorowym patronatem Rektora Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W zawodach mogą wziąć udział zarówno studenci, absolwenci, pracownicy AWF, a także wszyscy zainteresowani.

Zawody zostaną rozegrane w następujących kategoriach:
- dzieci: 7 - 12 lat
młodzież: 13 - 16 lat
grupy powyżej 17 roku życia: grupa kobiet i grupa mężczyzn

W zawodach może wziąć udział każdy, po wcześniejszym uiszczeniu opłaty startowej wysokości 50 pln. Zgłoszenie oraz wpłata wpisowego w dniu zawodów możliwa jest w biurze zawodów – bar “Okrąglak” na górnej stacji wyciągu nr 6. Odbiór numeru startowego odbywa się w dniu rozgrywania Zawodów, w biurze zawodów, a jego kaucja wynosi – 50,00 pln. O kolejności startu w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy wysłać do dnia 28.02.2015 do godziny 20:00 na adres e-mail: urszula.szczepaniak@awf.worc.pl. W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz daty urodzenia. Zgłoszenie jest ważne w momencie otrzymania potwierdzenia zgłoszenia.

Na program zawodów składa się dwubój:

jazda techniczna – 4 techniki – rezultatem jest suma pkt. uzyskanych za poszczególne ewolucje,
jazda sportowa – slalom gigant, rezultatem jest lepszy czas przejazdu Wynikiem dwuboju jest suma miejsc. W przypadku równej sumy miejsc o kolejności decyduje lepszy rezultat jazdy technicznej.

Nagrody zależne są od uzyskania sponsoringu. Dyplomy, puchary oraz nagrody otrzymują zwycięzcy w klasyfikacji kobiet i mężczyzn za 1, 2 i 3 miejsce oraz zawodnik który uzyska największą liczbę punktów w części technicznej.

Szczegółowy program zawodów:
8.00 - 09.00 Biuro zawodów – bar “Okrąglak” na górnej stacji wyciągu nr 6
9.00 - 10.00 Zapoznanie z trasą (zawodnicy w nr startowych)
10.00 - Otwarcie zawodów
10.00 - 12.00 Slalom gigant w narciarstwie alpejskim (2 przejazdy)
13.00 - 14.30 Konkurencje techniczne

Ok. godziny po zakończeniu konkurencji technicznych nastąpi ogłoszenie wyników.

Szczegółowy regulamin zawodów.

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online