Wydarzenia

Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w terminie 28.02 - 01.03 zawita do Zieleńca, aby edukować o zasadach zapobiegających wypadkom w górach. W trakcie wydarzenia zostaną przeprowadzone liczne pokazy oraz konkursy z nagrodami. 

Akcja “Bezpieczna Zima” na stoku!

Na przełomie lutego i marca w Zieleńcu stanie się prawdziwym centrum bezpieczeństwa. Wszystko to, za sprawą wydarzenia “Bezpieczna Zima”, która ma za zadanie propagowanie bezpiecznej jazdy na stokach.

W czasie trwania akcji, narciarze i snowboradziści będą zachęcani do jazdy w kaskach oraz spędzania bezpiecznego wypoczynku w górach. W trakcie wydarzenia odbędą się liczne pokazy akcji ratowniczych połączone z nauką pierwszej pomocy. Uczestnicy będą także edukowani na temat zagrożeń wynikających z braku odpowiedniego wyposażenia na stoku.

Zostaną przeprowadzone gry i konkursy, w trakcie których do wygrania będą liczne nagrody w postaci kasków, gogli. czapek, szalików oraz maskotek ufundowane przez GOPR i Tauron Polska. Do dyspozycji odwiedzających będzie - salon narciarski Tauron Polska Energia, gdzie odbędą się liczne zabawy i ćwiczenia ruchowe, mające na celu uświadomienie narciarzom i snowbardzistom, jak ważna dla ich bezpieczeństwa jest odpowiednia rozgrzewka przed jazdą.

Uczestnicy imprezy będą mieli okazję spróbować jazdy samochodem z napędem na cztery koła - 4Matic oraz skorzystać z jazdy testowej mercedesem klasy M i GLK. To również nie lada okazja do zapoznania się z tematem prawidłowego zakładania łańcuchów na koła oraz prawidłowego pakowania bagażnika na podróż. Wszystko to za sprawą uprzejmości marki Mercedes-Benz. Natomiast producent sprzętu narciarskiego i snowboardowego - Salomon, zadba o bezpłatne wypożyczenie sprzętu na cały dzień. Głównym patronatem imprezy jest telewizja Polsat.

Więcej informacji na temat “Bezpiecznej Zimy” można przeczytać na stornie
www.bezpieczna-zima.pl

Poniżej prezentujemy zdjęcia z ubiegłego roku. 

Akcja “Bezpieczna Zima” na stoku! Akcja “Bezpieczna Zima” na stoku! Akcja “Bezpieczna Zima” na stoku! Akcja “Bezpieczna Zima” na stoku! Akcja “Bezpieczna Zima” na stoku! Akcja “Bezpieczna Zima” na stoku!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online