Wydarzenia

Zieleniec zaprasza na Sylwestra!

Najwyższy czas zaplanować zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra. Bale wychodzą z mody, a prywatkę można zamienić w noc spędzoną w niezwykłym klimacie stoku narciarskiego.

Kilka godzin szusowania i powitanie Nowego Roku na nartach lub desce snowboardowej jest doskonałym pomysłem dla osób, które nie są zdecydowane, jak spędzić ostatni dzień grudnia. Dodatkowo na wszystkich chętnych czekają specjalne ceny karnetów na wyciągi.

Sylwestrowa jazda

Pożegnanie Starego Roku w trakcie zjazdu ze stoku może być najlepszą formą spędzenia tego wyjątkowego dnia. Zdarza się, że pomysł sylwestrowej jazdy przegrywa ze znanymi i wykorzystanymi już formami powitania Nowego Roku. Warto jednak przełamać tradycję i spróbować czegoś nowego.

Osoby zainteresowane spędzeniem Sylwestra w Zieleńcu mogą skorzystać z promocyjnych cen za możliwość zjazdu na oświetlonych stokach w ramach jednego karnetu. Karnet sylwestrowy będzie obowiązywał 31 grudnia od godziny 19.00 do 1.00 w nocy 1 stycznia. Jego cena to 85 zł w przypadku karnetu normalnego i 70 zł za karnet ulgowy.

Sylwester w Zieleńcu odbywa się kolejny rok z rzędu i cieszy się coraz większą popularnością. Narciarze i snowboardziści będą mogli korzystać z otwartych tej nocy barów, poczuć sylwestrowy klimat dzięki muzyce, a także obejrzeć pokaz sztucznych ogni. To tylko kilka powodów, dla których wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wejścia w nowy rok w największej stacji narciarskiej w Kotlinie Kłodzkiej.

Zieleniec Ski Arena

PS. a tak bawiliśmy się w ubiegłym roku…

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online