Dostępność latem

piękna pogoda, cudowne widoki, wyjątkowy klimat oraz perspektywa relaksu i aktywnego wypoczynku na łonie natury - tak w kilku słowach można podsumować lenią ofertę Zieleńca. Do tego dochodzą oczywiście liczne zielenieckie atrakcje, wśród których również latem warto skorzystać z dostępnych tu kolei linowych. Co ważne - na razie czynne są one jedynie w weekendy.

Lato w Zieleńcu [dostępność wyciągów]

I tak aż do rozpoczęcia wakacji odwiedzający Zieleniec turyści korzystać będą mogli z dwóch kolei linowych - 4 osobowej Gryglówka (G1) oraz kanapy 6 osobowej z gondolkami Skyway Express Nartorama (N2). Gryglówka będzie kursować w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 17:00, Natomiast Skyway Express Nartorama od 10:00 do 18:00.

Ważne są także dodatkowe informacje:

Wyciągi kursują co 30 minut (pełne godziny i połówki). Istnieje możliwość ich uruchomienia również w tygodniu. Warunkiem jest jednak w tym przypadku organizacja grupy minimum 20 osób na indywidualne zamówienie po uprzednim kontakcie telefonicznym:

Ceny:

  • Dwustronny (wjazd i zjazd): 16 zł normalny i 12 zł ulgowy
  • Jednostronny (wjazd lub zjazd): 10 zł normalny i 8 zł ulgowy

Gorąco zapraszamy do Zieleńca w ciągu najbliższych dni. Po wiosennych perturbacjach aura się nareszcie ustabilizowała - choć noce bywają jeszcze w naszych stronach chłodne. Oczywiście każdorazowo przed wycieczką nawet w niższe góry gorąco zachęcamy do szczegółowej prognozy pogody, która często potrafi przecież nas wszystkich zaskoczyć.

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online