World Snow Day

World Snow Day, czyli Światowy Dzień Śniegu to zakrojona na szeroką skalę kampania, której głównym celem jest promowanie zabawy na śniegu i świeżym powietrzu wśród najmłodszych. W najbliższą niedzielę jedna z imprez w ramach tego wydarzenia odbędzie się w naszej stacji narciarskiej.

 

World Snow Day już 15 stycznia w Zieleńcu!

 

Oprócz samego zachęcania młodszego pokolenia do korzystania ze śnieżnych warunków (narty, sanki i inne zabawy), ważna w całym przedsięwzięciu jest też edukacja. Chodzi o odpowiedzialne korzystanie ze stoków, podnoszenie narciarskich umiejętności, a także zwiększanie świadomości odnośnie do zimowych warunków w ogóle. Co wobec silnych mrozów i aktualnie panującej aury wydaje się być więcej niż zasadne.

W ciągu całego dnia w Zieleńcu zorganizowanych zostanie wiele atrakcji przede wszystkim dla najmłodszych. Będzie to nie tylko możliwość przetestowania narciarskich możliwości na specjalnie rozstawionych tyczkach, ale także okazja do udziału w specjalnie zorganizowanych zajęciach, które poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa. Wstęp na wszystkie atrakcje będzie oczywiście darmowy.

Jeśli chodzi o poszczególne wydarzenia i ich lokalizację, to plan na najbliższą niedzielę przedstawia się następująco:

 

Szkoła Mieszko


Ośrodek Mieszko Zieleniec zaprasza do wspólnej zabawy w godzinach od 10:00 do 12:00. Na stoku M3 rozstawiony będzie slalom gigant, gdzie każdy będzie mógł bezpłatnie potrenować szusy między bramkami.

  

Szkoła T&T

 

Od 10:00 do 13:00 (o każdej pełnej godzinie) instruktorzy udzielać będą darmowych (grupowych) lekcji (w sumie 8 godzin lekcyjnych). Zajęcia odbywać się będą przy wyciągu taśmowym WT2, natomiast zapisy na zajęcia prowadzone będą w szkole T&T.

 

Winterpol

 

Na atrakcje przy wyciągach Winterpolu zaprasza Klub Narciarski Wrocław i Dolnośląska Szkoła Narciarska. W ramach wspólnego obchodzenia Światowego Dnia Śniegu przy wyciągu W6 zorganizowany zostanie slalom gigant z pomiarem czasu. Zmierzyć się z własnymi możliwościami będzie można w godzinach od 10:00 do 14:00. Warto dodać, że tym dniu (przy wyciągu) odbędzie się otwarty nabór do KN Wrocław dla wszystkich dzieci w wieku 8-12 lat. Uczestnicy winni nabyć karnety w dowolnej kasie w Zieleńcu. Sugerujemy również aby zainteresowani parkowali na głównym parkingu GOPR gdzie najbliżej jest do wyciągu W6.

Prognozy pogody na najbliższe dni nie ulegają zmianie - mróz i śnieg. Dzięki czemu mamy pewność, że w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena panować będą nie dobre a doskonałe warunki narciarskie. Oczywiście pobytu w trakcie Światowego Dnia Śniegu nie trzeba ograniczać do godzin wskazanych przy powyższych atrakcjach! Wszak w Zieleńcu szusujemy codziennie od 9:00 aż do 22:00!

Do zobaczenia na stoku!

 World Snow Day

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online