test-ladowanie

Z roku na rok baza noclegowa w Zieleńcu podnosi swoje standardy tak, aby przyjeżdżający tutaj turyści czuli się dobrze. W chwili obecnej na odwiedzających czeka ok. 1200 miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie i przedziale cenowym.

 

Baza noclegowa w Zieleńcu

 

 

ŚPISZ W ZIELEŃCU JEŹDZISZ ZA FREE

Darmowy Karnet

 

* Karnet w cenie pobytu otrzymują Państwo w terminie "freeski", ze szczegółami i terminami promocji można zapoznać się tutaj


 

ABSOLWENT

Absolwent

Adres: Zieleniec 2
e-mail: absolwent@zieleniec.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

ADAM-SKI

Adam-Ski

Adres: Zieleniec 66
e-mail: adamski@zieleniec.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

AGAL SPORT

Ośrodek Agal Sport w Zieleńcu

Adres: Zieleniec 50
e-mail: agal@agal.com.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

ALPEJSKI ZIELENIEC

ALPEJSKI ZIELENIEC

Adres: Zieleniec 71A
e-mail: kontakt@alpejskizieleniec.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

AZS Straszny Dwór & Stokłos

AZS Straszny Dwór & Stokłos

Adres: AWF Zieleniec
e-mail: rezerwacja@zieleniec.net
Darmowy karnet w okresie freeski*

BAJKA

BAJKA

Adres: Zieleniec 82
e-mail: bajka@zieleniec.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

Bida z Nędzą

Bida z Nędzą

Adres: Zieleniec 54 i 62
e-mail: kontakt@bidaznedza.pl

Chata Zieleniecka

Chata Zieleniecka

Adres: Zieleniec 6A
e-mail: chata@zieleniec.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

Domek-Zieleniec

Chata Zieleniecka

Adres: Zieleniec 19/18
e-mail: gelander@op.pl

Gryglówka

Adres: Zieleniec 67
e-mail: gryglowka@interia.pl

Hanka Relax&SPA

Adres: Zieleniec 17
e-mail: hanka@zieleniec.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

HELENKA

Adres: Zieleniec 30
e-mail: helenka@zieleniec.pl

Hotel Zieleniec

Adres: Zieleniec 134
e-mail: rezerwacja@hotelzieleniec.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

Innwersja

e-mail: biuro@innwersja.pl

Jagienka

Adres: Zieleniec 49
e-mail: jagienka-zieleniec@tlen.pl

Jakubcówka

Adres: Zieleniec 61
e-mail: jakubcowka@wp.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

Leśne Apartamenty

Adres: Zieleniec 43
e-mail: lesneapartamenty@interia.eu

Leśniczówka

Adres: Zieleniec 117
e-mail: rezerwacja@zielenieclesniczowka.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

Michałówka

Adres: Zieleniec 67a
e-mail: michalowka@interia.pl

Mieszko

Adres: Zieleniec 134
e-mail: mieszko@zieleniec.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

Nartorama

Adres: Zieleniec 136
e-mail: nartorama@zieleniec.pl

Nata

Nata Zieleniec

Adres: Zieleniec 83
e-mail: dom-nata@tlen.pl

Olivia Villa

Adres: Zieleniec 81
e-mail: hanka@zieleniec.pl

Orlicka Skała

Adres: Zieleniec 3a
e-mail: rezerwacja@orlickaskala.pl

Orlik Pensjonat

Adres: Zieleniec 97
e-mail: orlik@centrum-orlik.pl

Ośrodek Szkoleniowy GOPR

Adres: Zieleniec 60
e-mail: zieleniec@gopr.pl

Pegaz

Adres: Zieleniec 52
e-mail: pegaz@zieleniec.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

Pod Orlicą

Adres: Zieleniec 89
e-mail: rezerwacja@zieleniec.net
Darmowy karnet w okresie freeski*

PTTK Schronisko Orlica

Adres: Zieleniec 78
e-mail: biuro@orlica.info

Regle

Regle Zieleniec

Adres: Zieleniec 71
e-mail: regle@zieleniec.pl

Saba Gościniec

Adres: Zieleniec 3
e-mail: saba.perlazielenca@wp.pl

Sasanka Villa

Adres: Zieleniec 85
tel: 512 474 305

Ski & Spa

Adres: Zieleniec 69
e-mail: skispa@zieleniec-ski.pl
Darmowy karnet w okresie freeski*

Śnieżka Apartamenty

Adres: Zieleniec 68
e-mail: biuro@sniezka.info.pl

Snow House

Adres: Zieleniec 19/10
tel: +48 660 256 311

Villa Cam In Ski

Adres: Zieleniec 6
e-mail: rezerwacje@caminski.pl

Vital&Spa Resort Szarotka

Adres: Zieleniec 72
e-mail: recepcja@szarotka.eu
Darmowy karnet w okresie freeski*

Widok

Adres: Zieleniec 7
e-mail: widok9@op.pl

 

* Karnet w cenie pobytu otrzymują Państwo w terminie "freeski", ze szczegółami i terminami promocji można zapoznać się tutaj

Więcej informacji na temat aktualnie dostępnych miejsc noclegowych w Zieleńcu można znaleźć tutaj.

Promocje

Darmowy karnet Free-Ski
Przedsprzedaż karnetów z rabatem do 25%

Kamerki Online